3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Gönderen cgergin 0 0 635
Yeni Gelenler
6 yıl önce
600

Açıklamalar

Haydarpaşa End. Meslek Lisesi Kalıpçılık Bölümü mezunuyum. Kalıpçılık Aynı zamanda baba mesleğimdir.
Metal ve Alüminyum Enjeksiyon kalıbı Tasarımı konusunda hizmet verebilirim. Kalıbın Dişi ve erkek ayrılması maça tasarımı, kalıp elemanlarının neler olacağı ve kalıp elemanlarının teknik resimlerinin üretim için oluşturulması hizmeti verebilirim. Elinizdeki 3d datayı önce teknik resmine göre tüm kontrollerini yaparım, eğer kalıptan çıkamayacak gibi bir çizim ise kalıplanacak hale getirilmesi işlemini karşılıklı görüşmelerle oluştururuz, sonrada kalıp ayırım çizgisini çıkartıp kalıp dişi ve erkeğini 3d ortamda oluştururum. Kalıbın her elemanının ayrı ayrı teknik resmini çıkartıp dosyalarım. Eğer istenirse 3d pdf dosyası ile sunum yapmanıza imkan sunarım.
Aklınızda bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3 boyutlu olarak çiziminde size yardımcı olabilirim.10 Yılı aşkın bir şekilde Solidworks programını aktif olarak kullanıyorum. Teknik Resim okuma. Parça çizimi ve 3 boyutlu Modellemesi konusunda uzmanım. Lazer ve plazma için kesim listeleri oluşturma, sac veya yüzey modelleme parça tasarlama konusuna hizmet verebilirim. İmalatı adım adım yönetebilecek teknik dökümanları hazırlayabilirim. Ürün tasarımı için yüzey modelleme ve katı modelleme konusunda, ürünün fotogerçekçi (Render) görünüşünü çıkarma konusunda yetkinim. Herhangi bir mekanizmayı modelleme ve kısa animasyon hazırlama konusunda hizmet sunabilirim.
Ayrica 3d printer baskısı ile üretilebilecek aklınızda olan bir tasarımı hayata geçirme konusunda sizlere yardımcı olabilirim.
 

Paket içeriği

3 günde teslim
2 revizyon   

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Gönderen cgergin 0 0 635
Yeni Gelenler
6 yıl önce
600

cgergin

Son Görünme:  9 ay önce