Nasıl Çalışır

sanalisci.com

Alıcı ve Hizmet verenleri buluşturan freelancer çalışma platformu üzerinde satın alınan ürün yada hizmet ödemeleri, ürün teslim edilinceye kadar güvenli hesapta bekletilir. Ürün yada hizmetin başarılı şekilde teslim edilmesinin ardından,  sonra, Alıcı, ödemenin satıcıya aktarılması için hesabında beliren onay butonunu kullanarak para aktarımı için onay verir ve bu işlemin ardından güvenli hesapta bekletilen proje ücreti satıcıya aktarılır. 

Alıcı

Alıcı ve satıcıları buluşturan freelancer çalışma platformu üzerinde binlerce hizmet verene ulaşmanız oldukça kolaydır. Satıcılar'dan ürünleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alıp, anlaşmaya anlaşmaya vardığımız bir uzman ile projenize başlayabilirsiniz.

Satıcı

Yeteneğinize en uygun hizmet ilanı oluşturun yada satış için bir ürün listeleyin. Mümkün olduğunca açıklayıcı olun, müşterileriniz sizden neyi satın alacağını kolayca anlasınlar.

Freelancer'lar için Gold Üyelik

Gold üyeler canlı chat ve sms bildirimi özelliklerinden yararlanabilirler ayrıca 1 adet hizmet ilanını anasayfa vitrinine ücretsiz olarak taşıyabilirler.