Blog ve Web siteleri için ( SEO_TDK Kurallarına uygun ) İçerikler Üretebilirim

Gönderen fulya75 0 0 505
Yeni Gelenler
6 ay önce
600
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
600
1,200
1,800

Açıklamalar

ÖNCELİKLE YAZI TALEBİNİZDEN EVVEL MÜSAİTLİK DURUMUM İÇİN BENİMLE MESAJLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

Büro yönetimi, Adalet, İşletme ve Emlak bölümlerinden mezunum. İçerik editörlüğü ve yazarlıklarla ilgili pek çok eğitimimi başarıyla tammaladım. Kendimi geliştirmek adına eğitimlerime devam etmekteyim. Kendime ait www.fikriabi.com isimli web sitem vardır. Yürek Yüreğe isminde 2.baskısı yapılmış bir de şiir kitabım bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda 13 adet eğitim sertifikasına sahibim. 

Uzun süredir web sitelerine ve blog sayfalarına, büro-ofis çalışmaları, hukuk, sağlık, işletme, insan kaynakları, psikoloji, eğitim ve iş fikirleri gibi alanlarda içerikler oluşturmaktayım. 

Zaman bulamayıp word ortamına aktaramadığınız el yazısı taslaklarınızı,  posta ile adresime gönderdiğiniz takdirde TDK uyumuna bağlı olarak hatasız bir şekilde yazıp teslim edebilirim. Yazılar TDK kurallarına ve imla kurallarına uygun yazılır. ( ADSEO 80 üstü garanti) .

Fiyatlandırmam bir web sitesine genel konularda 10 adet 1000 kelimelik yazı için 600 TL. ( Kelime sayısı arttıkça fiyat artar)

Word ortamına aktaramadığınız 50 sayfaya kadar olan sizin gönderdiğiniz taslak yazılarda 1200 TL. ( Sayfa sayısı arttıkça fiyatlandırma artacaktır) 

Web sitenizde yayınlanacak 15 adet 1500 kelimelik yazılarda 1800 TL. ücret talep etmekteyim. Fiyatlandırma için en düşük ücret yazılmış olup hizmet durumuna ve fiyatına  göre satın alma yapablirsiniz. 

Günü 30 gün olarak baz alsam da (araştırma-yazıya dökme)  teslim sürelerim daha erkendir. 3 revize hakkınız bulunmakmtadır. 

Gerçekten iş yaptırmak isteyenler irtibata geçerse sevinirim. Her iki taraf için de zaman kaybına neden olmayız. Gerekli tüm bilgileri yazdığımı düşünüyorum. Sormak istediğiniz şeyler için mesajla iletiime geçebilirsiniz. 

 

Paket içeriği

30 günde teslim
3 revizyon   

Blog ve Web siteleri için ( SEO_TDK Kurallarına uygun ) İçerikler Üretebilirim

Gönderen fulya75 0 0 505
Yeni Gelenler
6 ay önce
600
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
600
1,200
1,800

fulya75

Son Görünme:  5 ay önce