Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Bir projeniz var; örneğin bir e-ticaret sitesi, haber sitesi, emlak sitesi yada işinizi en iyi şekilde yansıtacak bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Bu durumda doğru adrese geldiğinizi söyleyebiliriz. Alanında binlerce uzmanı bulabileceğiniz bu dev freelancer yani bağımsız çalışanların platformun'da yok yok...

Sistem Nasıl İşliyor?

Site üzerinde bulunan arama sekmesin'den işinize en uygun hizmeti arayabilir, işiniz için bulduğunuz en doğru uzman ile canlı sohbet sistemi sayesinde, anlık iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde bulunan bir çok üye sms onayın'dan geçmektedir. Onayı olmayan hesaplar hizmet satışı yapamazlar. Burada amaç alıcıları korumaktır, yine aynı şekilde alıcı ve satıcılar için güvenilir bir platform olmayı hedefleyen sanalisci.com korumalı alışveriş sistemi sayesinde, riskleri en aza indirmeyi amaçlamıştır.

Korumalı Ödeme Sistemi Nedir?

Alıcı, aklındaki projesini hayata geçirmek için seçtiği hizmetler'den birini satın alır. Satın alınan hizmet bedeli hiç bir şekilde direk olarak satıcıya aktarılmaz.Burada amaç önce işin başarılı şekilde teslim edilmesidir. Hizmet başarılı şekilde teslim edildiğinde, alıcı kendi hesabında bulunan, projeyi onayla butonuna tıklayarak, ücretin satıcıya yani hizmet verene aktarılmasını sağlar. Ardından üyeler yapılan işlemler hakkından geribildirimde bulunurlar.

SANALİSÇİ Üzerinde Ne Tür Hizmet Verenler Mevcut?

Bir çok alanda farklı hizmet verenlerle buluşabilirsiniz; Web tasarımcı, Logo Tasarımcı, Grafik tasarımcı, Yazılımcı, seo ve reklam uzmanı, seslendirme sanatçısı, e-ticaret uzmanı, makale yazarı, karakter tasarımcı, 3d Tasarım uzmanı, Solidwork uzmanı, photoshop uzmanı, after effect uzmanı, illustrator uzmanı, video editör, eğitmen, hostig uzmanı, linux uzmanı vb. bir çok alanda uzman bulmanız mümkün.