Freelancer Nasıl Çalışır?

Freelancer Nasıl Çalışır?

Freelancer Nasıl Çalışır?

Hem işverenleri hemde uzmanları buluşturan dev bir platform sanalisci.com. Site üzerinde binlerce farklı uzman kendi hizmetlerini satışa sunar. Örneğin:  İşverenler “Logo Tasarım” kategorisinde uzmanlara ait yüzlerce logo tasarım hizmetini bulabilir ve satın alabilirler.

Online Hizmet Satın Alma

Satın alınan hizmet bedeli proje bitimine kadar sanalisci.com hesabında tutulur. Hizmet siparişi sonrası, uzman sipariş bilgilerini görüntüler ve projeye başlar.

Proje Teslimat Günü

Her uzmanın hizmet açıklamasında, hizmetin kaç gün içinde teslim edileceğine dahil bilgileri deklere eder. Bu bilgiler doğrultusunda bir hizmet satın alındığında ve uzman projeyi kabul ettiğinde, geri sayım zaman sayacı devreye girer. Bu sayaç her iki üyenin hesabından görüntülenir.

Tamamlanan Hizmetler

Uzman projeyi belirtilen süre içersinde teslim eder ve işveren ödeme için onay verir. Onay sonrası ödeme, uzman hesabına aktarılır.

Değişiklik Talebi - Revize

Uzman projeyi site üzerinde tamamlandı olarak işaretler. Bazı durumlarda işverenler yapılan projeden memnun olmayabilir. Bu gibi durumlarda işverenler, değişiklik istiyorum butonuna tıklar ve talebini uzmana iletir.

 

Güvenli Ödeme Sistemi

Bir hizmet satın alındığında, hizmet bedeli proje teslim alınana kadar korumalı hesapta bekletilir. Proje teslim edildiğinde, işveren hesabında onay butonu görünür. İşveren bu onay butonuna tıklayarak proje ücretinin hizmet verene aktarılmasını sağlar.