Frelance Çalışma Sistemi Nedir?

Frelance Çalışma Sistemi Nedir?

Frelance Çalışma Sistemi Nedir?

Freelance çalışma sistemi farklı alanlarda gerçekleştireceğiniz birçok proje için sizlere çeşitli çözümler sunan ve dünyada hızla daha fazla kurum ve kişi tarafından tercih edilen yeni model bir çalışma sistemidir. Farklı konularda çeşitli deneyimlere sahip binlerce freelance uzman ile işvereni bir araya getiren platformumuz, ihtiyaç duyulan alandaki hizmet hakkında bilgi sahibi uzmanlara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Freelance Uzman Nedir?

Son zamanların trendi haline gelen Freelance’in kelime anlamı Türkçe’de serbest ve bağımsız kelimelerine denk gelir. Freelance uzman ise serbest çalışan veya bağımsız çalışan olarak isimlendirilir. Sürekli veya proje bazlı olarak çalışan freelance uzmanlar herhangi bir şirket veya kuruluşa bağlı olmadan kendi diledikleri saatlerde çalışarak hizmet sunar. Belirli bir ücret karşılığı çalışan freelance uzmanlar size genellikle piyasanın altında rakamlar ile projelerinizi hayata geçirme şansı tanır. Freelance uzmanlar sayesinde sigorta, yol, yemek gibi ekstra masraflar olmadan tüm projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle belirtmek gerekir ki deneyimli bir freelance uzman, yıllardır hizmet sunan köklü bir şirketten alınan hizmete nazaran çok daha başarılı ve etkili projelere imza atabilir.

İşveren Freelance Çalışma Sisteminden Nasıl Faydalanır?

Hizmet satın alan yâda dilediği proje için hem öneri hem de fiyat teklifi almak isteyen kişiler sitemizde işveren olarak anılır. Uzmanların sunduğu hazır hizmet paketlerini satın alabilir yâda özel projelerini teklife açabilirler. İstediği alanda hizmet veren freelance uzman ile kolay bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayan sistemimiz freelance çalışmaya öncülük eder. İşverenin doğru hizmeti alması için her şey düşünülerek tasarlanan sitemiz hem işverenlerin rahatlığı hem de uzmanların doğru işvereni bulması için geliştirilmiştir. Proje ve hizmet talebi butonu ile ücretsiz ve kolay bir şekilde projesini teklife sunan işveren, dilediği alandaki profesyonel hizmete kolay bir şekilde erişebilir. İşveren, projesine sunulan onlarca tekliften istediğini seçerek çalışmayı dilediği zaman başlatabilir. Proje bedeli, işveren işini teslim alıp onaylayana kadar geçen süreçte sitemizin güvencesi altında bekletilir. İşverenin onayından sonra proje bedeli uzmanlarımızın hesabına aktarılır. Bu şekilde sitemiz hem freelance uzmanlarımızın hem de işverenlerimizin tüm haklarını korur.

Freelance Çalışma Sistemi Hangi Hizmetleri Kapsar?

Frelance çalışma sistemi üzerinden, web tasarım, logo tasarım, banner tasarım, afiş tasarım, poster tasarım, kartvizit tasarım gibi tasarım ile ilgili her türlü ihtiyacınız için hizmet satın alabilirsiniz.   E ticaret sitenize ürün girişi, içerik girişi gibi ihtiyaçlarınız için yâda sitenizde oluşan sorunlarınıza teknik destek almak ve sitenizi geliştirmek için freelance uzmanlardan yardım alabilirsiniz.   E ticaret sitenizin, web sayfanızın veya kişisel bloglarınızın gelişimi için dilediğiniz dilde seo uyumlu makaleler yâda metinler satın alarak sitenize değer katabilirsiniz. Freelance uzmanlar sayesinde sitenizi veya bloglarınızı sürekli güncelleyerek ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz.   Dilediğiniz sosyal platformda, ürününüzün veya hizmetinizin en doğru şekilde reklamını yapmak için freelance reklam danışmanlarımızdan hizmet alarak etkili reklam yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Ürününüzün veya hizmetinizin en doğru şekilde tanıtımını yapacak olan freelance uzmanlarımız az maliyet ile milyonlara ulaşmanızı sağlar.   3 D, video, animasyon gibi farklı sunumlar hazırlatarak reklamlarınızı en akılda kalınır hale getirebilirsiniz. Ürününüze veya sunduğunuz hizmete özel bir video hazırlatmak tanıtımınıza ayrı bir prestij katar.   İstediğiniz her türlü konu hakkında bilgi edinmek veya yeni bir dil öğrenmek için sunulan onlarca online eğitimden faydalanabilirsiniz. Ayrıca seslendirme, çeviri gibi sayamadığımız daha birçok hizmeti sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.   Sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.