Google 2017 Sayfa Değeri Nasıl Arttırılır-Page Rank

Google 2017 Sayfa Değeri Nasıl Arttırılır-Page Rank
Google'ın yeni ranking faktör yani sayfa değer belirleme oldukça etkili olsa gerek,bu sistem google'a web sayfaları hakkında yeterli bilgiler vermektedir.Bu işlenen bilgiler,site sayfalarınıza pozitif veya negatif değer olarak yansır.

Peki bu işlemler nasıl gerçekleşir? Bir anahtar kelimesi için,GOOGLE sayfa değerinizi nasıl arttırır?

Bir makale ele alalım ve makalemizin başlığı,google da nasıl üst sıralara çıkılır olsun veya google'da safya değeri nasıl arttırılır.Şayet sayfanız bu konu hakkında yeterli bilgi vermiyorsa,insanlar bu makaleden nefret edecek ve o sayfayı anında terk edecektir.Kullanıcıların bir sayfada kalma süreleri google için o sayfaya ( page rank ) sayfa değeri vermesi ile direk ilişkilidir.Kısacası backlink oluşturmanın etkili olduğunu söylesekte,günümüzde yazdığımız bir makalenin kalitesi ve kullanıcılara ne verdiği,google için o sayfanın değerini belirlemedeki en önemli etkenlerden biridir.Kısacası g0ogle artık,tüm kullanıcıların mutluluğunu sistematik olarak algılamakta ve bir ziyaretçi bir web sayfasında ne kadar uzun kalıyorsa,bu sayfanın değeri buna göre belirlenmektedir. Bu konuda sizlere üç önemli yöntem sunuyoruz!

Yönlendirici Cümleler Kullanın:

Makaleleriniz de meraklandırıcı sorular kullanın: Örneğin,google da nasıl rank alınır hakkında makale yazdınız ve ilk paragraftan sonra, ziyaretçiniz sıkılmış olabilir,stratejiniz onları sayfada daha uzun tutmak olacaksa,farklı yönlendirme soruları ile onları safanızda tutmaya çalışın. Örn: Nasıl mı ?İşte En iyi Bölüm,Bu kadar değil,Lütfen Bakın! Alt paragrafa bir göz atın,Devamı şimdi geliyor,Bunu daha iyi açıklarsam vb gibi.

Alt Başlık Kullanın:

Tek düze bir makale yazdığınızda ,bu makaleyi okumak kullanıcıları yoracaktır fakat makalenizde alt başlıklar kullanmanız,gelen ziyareçiyi : vay!burada benim için onlarca bilgi var,gibi düşünceye kapılmasına yol açacaktır.

2 Saniye Formülü:

Bu formülü sizin için en sona sakladık,gelim bu formüle bir göz atalım:Bir kullanıcı web sayfanızı yada websitenizi ziyaret ettiğinde,onları 2 saniye içersinde ikna etmek zorundasınız! Evet ne 5 nede 10 saniye,bu işlem sadece 2 saniyeyi kapsar.Eğer bu iki sanyede ziyaretçinizi kaybederseniz,kaybetmiş olursunuz fakat bu sistemle onları kazanmanız artık daha kolay AOV Formülü:  Aynı fikirde Ol-Söz Ver-Ön izle

Aynı fikirde Ol

Makelenizin ilk paragrafında,kullanıcılar sizinle aynı fikirde olmalıdır,bu onların problemlerini anladığınız anlamına gelir ve bu düşünce akıllarında oluşu verir: evet,bu tamda benim aradığım makale gibi!

Söz Ver

Eğer kullanıcılarınız sizinle aynı fikirdeyse ozaman onlara bir söz verdiniz:Mesela bir makale düşünün ve başlığı: Website tanıtım filimleri seo konusunda oldukça etkili olsa gerek! olsun.  Eğer kullanıcı sizinle aynı fikirdeyse,bu makaleyi okumaya devam edecekdir ve sizde bunu yazınızın diğer bölümlerinde kanıtlamak zorundasınız.

Ön izle

Makalenizin sonuç paragrafında bir ön izlem belirtmelisiniz.Örn: Bugünkü makalemizde 2017 sayfa değeri nasıl artırılır hakkında genel bilgiler verdik. Not: Website veya herhangi bir ürünün tanıtımını yapacaksanız,buraya tıklayın!