Hazir web siteleri hakkinda

Hazir web siteleri hakkinda

HAZIR WEB SİTELERİ HAKKINDA

Günümüzde kullanımı gittikçe artan hazır web sitelerinin tercih edilmesindeki en büyük neden kullanımı oldukça kolay ve fiyatı tasarım web sitelerine oranla çok daha ekonomik olmasıdır. Çeşitli seçenekler ile satışa sunulan hazır web siteleri en düşük bütçe ile herkesin web sitesi sahibi olmasına olanak sağlıyor. Esnaflara uygun hazır web sitesi, e ticaret sistemine uygun hazır web sitesi, derneklere uygun hazır web sitesi,  okul yada dershanelere uygun hazır web sitesi gibi tüm sektörlere uygun hazır web sitelerini çok uygun fiyatlarla online satın alabilir, içeriğini dilediğiniz bilgilerle ve resimlerle doldurabilirsiniz.  

Hazır web sitesi nedir?

İçerik eklenmeden oluşturulmuş standart bir şablondur. Birden fazla müşteriye ve farklı sektörlere de satılabildiği için maliyeti oldukça düşüktür. Hazır web sitelerinin içeriğini, alıcı kendi ihtiyacına göre çok kolay bir şekilde düzenleyebilir. Hazır web siteleri HTML bilgisi ve program bilgisi gerekmeden en kolay şekilde kullanılabilir ve istenildiği zaman çok kolay bir şekilde güncellenebilir.  

Hazır web sitesi neden tercih edilmelidir?

  • Oldukça kolay yönetilmesi ve güncellenmesi
  • Maliyeti düşük olduğu için düşük fiyatlarla satışa sunulması
  • Yüzlerce renk seçeneğinin yanı sıra çok çeşitli şablon seçeneğinin de olması
  • Sitenin üretim sürecinin hızlı ve pratik olması
  • Çok kez test edildiği ve farklı sektörlere satıldığı için teknik hata oranının çok düşük olması
  Yukarıda sadece birkaçından bahsettiğimiz bu en belirgin faydaları hazır web sitelerine olan ilgiyi gün geçtikçe artırmaktadır.  

Hazır web sitesi satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Web sitesinin şablonu kolay yönetilebilir ve düzenlenebilir olmalıdır.  Çek, bırak yöntemi ile düzenlenen şablonları almanız sitenizi en kolay şekilde düzenlemenize ve güncellemenize yardımcı olur.
  • Siteye ihtiyaç halinde yeni sayfalar eklenebilmeli ve var olan sayfalar kolayca silinebilmelidir.
  • Siteyi, ziyaret eden kullanıcıların site yöneticisine en kolay şekilde ulaşabilmesi için şablonda, iletişim formu bulunması ve diğer iletişimsel modülleri ( üyelik formu, blog … vb) içermesi de önemli detaylardan biridir.
  • Excel, Word, swf veya pdf gibi genel dosya türleri siteye sorunsuz eklenebilmeli
  • Web siteniz, seo uyumlu olmalı ve arama motorlarına indekslenebilmeli
 

Hazır web siteleri hangi sektörlerde kullanılabilir?

Hazır web siteleri turizm, rent a car, gıda, emlak, inşaat, tekstil, sağlık, eğitim, konut, haber, okul, dershane, hastane gibi birçok kurumlarda ayrıca kişisel amaçla da kullanılabilir.  

Hazır web sitesi paketi neleri içerir?

Hazır web sitesi paketlerinin içeriği talepler doğrultusunda değişebilir. Genel olarak paket içeriğinde domain, web hosting, aylık trafik, e mail hesapları ve yönetim paneli bulunur. 2 GB, 3 GB, 5 GB, 10 GB gibi paket içeriğine göre kullanabileceğiniz alan sınırı da değişir.  

Hazır web sitesine nasıl sahip olabilirim?

Web sitemizi ziyaret edip Yazılım & Teknoloji kategorimizin alt kategorilerini inceleyebilirsiniz. Web yazılım, web site kurulumu, hazır web siteleri gibi yazılım ve teknoloji alanını kapsayan konularda profesyonelleşmiş yüzlerce uzmana rahatça ulaşabilir ve site üzerinden uzmanlarımız ile en kolay şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sizin veya işletmenizin ihtiyacı olan web sitesine uzmanlarımız ile birlikte karar verebilirsiniz. Sizi en iyi derecede bilgilendirecek yüzlerce uzman web sitemizde hizmetinizdedir.