İnternetten para kazanmak

İnternetten para kazanmak

İnternetten para kazanmak

İnternetin büyük bir maden olduğunu ve sizin bu madenden para kazanacağınızı hayal edin!

Web Site Yap

Eğer internet bir şehirse, ozaman sizde bu şehirde emlakcı olun. Sanırım emlakcılığın gerçek yaşamdaki önemini biliyorsunuzdur. Sanal dünyada böyle işlemekte. Web siteler yaparak bu büyük şehirde yerinizi alabilirsiniz. Günümüzde bir çok şirketlerin, kurumların ve şahısların web site gereksinimleri vardır. Eğer bu alanda kaliteli hizmetler sunmayı başarırsanız, sizden ev almaya gelenlerin sayısıda gün geçtikce artacaktır. Web site yapmak için, bu alanda kendinizi biraz geliştirebilirsiniz. Wordpress kullanarak çok kaliteli siteler yapmanız mümkün. Web site yapımını öğrendikten sonra işinizin duyulması için sanalisci üzerinden reklamınızı ücretsiz şekilde verin.

Makale yazın

Diğer bir alternatif yol ise makale yazarak internetten para kazanmak. Eğer dil kurallarına hakimseniz ve hayal gücünüze güveniyorsanız, yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Sanalisci.com üzerinde kendinize kaliteli bir profil sayfası oluşturabilir ve örnek makalelerinizi site üzerinden tanıtabilirsiniz.

Logo Tasarım

Küçük işler yaparak para kazanın Logo tasarlayın, tasarım kurslarına katılın, kendinizi bu alanda geliştirin.

Seslendirme

Seslendirme yapın yada web siteleri hakkında video yorumları yaparak ek kazanç sağlayın, kendinize kaliteli bir fotoğraf makinası alın, çektiğiniz resimleri satışa çıkarın, yaptığınız tüm freelance işleri ücretsiz bir şekilde sanalisci.com üzerinden paylaşın.

Video Animasyon

Siteler için kısa reklam filmleri oluşturun,video animasyonlar hazırlayın,sanalisci.com üzerinden ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde sergileyin. Yaptığınız tüm çalışmaları sosyal ağlarda paylaşın,kendinize yeni müşteriler oluşturun.

Freelance Çeviri yapın

Eğer bir yabancı diliniz varsa,dilinizi kullanın ve online çeviri hizmeti sunun,sanalisci.com üzerinden hizmetlerinizi ücrestsiz bir şekilde yayınlayın.

Online Eğitim

Bir konu hakkında yeterli bilgiye sahipseniz, kendinize kaliteli bir profil oluşturarak sanalisci.com üzerinden hizmetlerinizi insanlara sunabilirsiniz. Unutmayın ki, vereceğiniz tüm freelance hizmetlerin sanalisci.com profil sayfasında bir tanıtım videosu olması, sizi seçecek müşterilerin karar vermesini daha kolay hale getirecektir. Hemen vereceğiniz hizmetler için, profil sayfanıza videonuzu ekleyin, hem youtube'un reklam gücünü kullanın hemde sanalisci.com profil sayfanızdan videolarınızla hiznetlerinizi tanıtın.