Logo tasarımı yaptırmak istiyorum

Logo tasarımı yaptırmak istiyorum

Logo tasarımı yaptırmak istiyorum diyorsanız bu yazı tam sizin için!

Markanız, insanların hizmetlerinizle ilgili sahip oldukları deneyim, algı ve itibarın doruk noktasıdır. Markalaşma, markanızı oluşturmak için gerçekleştirilen eylemlerdir (strateji). Ve bir marka kimliği, markanızın somut ifadesidir (logo, tipografi, renkler, vb.).

Ancak bununla birlikte, logonuz işletmeniz için önemlidir çünkü sahiplik ve kalite değerlerini iletir. Ürünlerinize, kartvizitinize, web sitenize, sosyal medyanıza ve en önemlisi müşterilerinizin zihnine kazınmış bir şekildir yada yazı.

Logonuz, insanların şirketinizle kurdukları ilk etkileşimdir. İyi bir ilk izlenim yaratma, kaliteli bir hizmet sunduğunuzu gösterme ve amacınızı görsel olarak ifade etme fırsatınızdır.


Logo & Reklam


Logo'nun potansiyel gücünü gördükten sonra, nasıl logo hazırlanır, kimler logo hazırlayabilir gibi sorular aklımıza gelebilir. Sanalisci üzerinden onlarca freelance logo tasarımcı ile çalışabilir, onlara yapacağınız iş hakkında detaylı bilgiler sunabilirsiniz.

Freelance Logo Yapanar


Aynı zamanda bir tasarımcı olarak çalışıyorsanız, sanalisci üzerinden hizmet ilanlarınızı oluşturabilirsiniz. Daha önce yaptığınız işleri sergileyebilir ve kendinize kaliteli bir freelance portföyü oluşturabilirsiniz.


Logo Yaptırmak İstiyorum


Projeleriniz için logo yaptırmak istiyorum diyorsanız, sanalisci.com üzerinde bağımsız çalışan logo tasarımcılara ulaşabilir ve hayal ettiğiniz logoyu hayata geçirebilirsiniz

Karikatür

Broşür & Poster

Sosyal M. Tasarımları

İllüstrasyon

3D Tasarımlar

Logo Tasarım

Fotoğraf & Düzenleme

Web & Mobil Tasarım

Mimarlık

Reklam & Banner

Kartvizit Tasarım

Diğer