Logo Kime Yaptırılır? 

Logo Kime Yaptırılır? 

Logo Kime Yaptırılır? 

Daha önce hiç deneyiminiz yoksa logo kime yaptırılır sorusunun cevabı için doğru yere geldiniz. Size adım adım nasıl logo yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz. Lütfen sonuna kadar okuyun.

Şimdi bu sitenin ne işe yaradığını ve çalışma sistemini anlayalım. Site üzerinden binlerce bağımsız hizmet ilanı mevcut. Bu olanlar bağımsız çalışan ve alanında uzman kişiler tarafından verilmiştir. Sizin konunuz logo olduğu için, üst menüde bulunan arama kutucuğuna logo yazarak, logo tasarımı yapan uzmanları listeleyebilirsiniz. Yaptıkları örnek işleri görüntüleyebilir ve en beğendiğiniz kişi ile iletişim kurabilirsiniz. 

Nasıl iletişim kurarım?

Anasayfada bulunan kullanıcı isimime tıklayın ve ardından mesaj butonuna tıklayarak, ilgili freelancer bağımsız çalışana mesaj gönderin. Cevap geldiğinde, site üzerinde sunduğu hizmeti satın alabilirsiniz.

Satın aldım ödemem nerede?

Her satın alınan hizmet bedeli, hizmet size teslim edilene kadar havuz hesabında bekletilir. Hizmet size başarılı şekilde teslim edildiğinde, proje akışında bulunan, kabul et butonuna tıklayarak ücretim hizmet veren kişiye aktarımasını sağlarsınız. En az riskle projenizi teslim alabilirsiniz. 

Şimdi istediğiniz hizmet verene ulaşabilir, projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.