Logo Kime Yaptırılır? 

Logo Kime Yaptırılır? 

Logo Kime Yaptırılır? 

Daha önce hiç deneyiminiz yoksa logo kime yaptırılır sorusunun cevabı için doğru yere geldiniz. Size adım adım nasıl logo yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz. Lütfen sonuna kadar okuyun.

Şimdi bu sitenin ne işe yaradığını ve çalışma sistemini anlayalım. Site üzerinden binlerce bağımsız hizmet ilanı mevcut. Bu ilanlar bağımsız çalışan ve alanında uzman kişiler tarafından verilmiştir. Sizin konunuz logo olduğu için bir üst menüde bulunan arama kutucuğuna logo yazarak, logo tasarımı yapan uzmanları listeleyebilirsiniz. Yaptıkları örnek işleri görüntüleyebilir ve en beğendiğiniz freelancer tasarımcı ile iletişim kurabilirsiniz. 

Nasıl iletişim kurarım?

Anasayfada bulunan kullanıcı isimime tıklayın ve ardından mesaj butonuna tıklayarak satıcı ile iletişime geçin. Bizim öderimiz bir hizmet satın almadan önce, satıcı ile iletişim kurmanız yönünde.

Satın aldım ödemem nerede?

Satın alınan hizmet bedeli bir hizmet teslim edilene kadar güvenli hesapta bekletilir. Hizmet başarılı şekilde teslim edildiğinde proje akışında bulunan kabul et butonuna tıklayarak ücretin satıcıya aktarılmasını sağlarsınız.

Şimdi istediğiniz hizmet verene ulaşabilir ve projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.