Online Freelance Çalış

Online Freelance Çalış

Online Para Kazanmanın Yolu

Online Para Kazanmanın Yolu hakkında bir çok makale okudunuz fakat hala kafanızda farklı sorular var,ne tür bir iş yaparsam online para kazanabilirim? Gelin hep birlikte bu site de arayalım.

Freelance Çalışma

Freelance çalışarak nasıl para kazanılır ? Eğer her hangi bir konuda yeteneğiniz varsa,online para kazanmak sizin için mümkün olabilir.Örneğin sesiniz çok güzel,peki bu fırsatı paraya dönüştürmeyi hiç denediniz mi? Sorunuzun cevabı hayır ise,tek yapmanız gereken kendinize bir mikrofon almanız olacaktır.

Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

Seslendirme yapmak kulağınıza zor bir işmiş gibi gelebilir fakat youtube üzerinde bu konuda onlarca video bulmanız mümkün,tek yapmanız gereken kendinizi bu konuda biraz geliştirmeniz ve ardından sanalisci.com'da ilk hizmet ilanınızı oluşturmanız olacaktır.Bu linke Tıklayın ve site üzerinde seslendirme yapan uzmanlara bir göz atın! Belki size ilham kaynağı olabilirler.
Hizmet İlanı Nasıl Oluşturulur
1. Hizmet Sat
Yeteneklerinize uygun hizmet ilanı oluşturun.Mümkün olduğunca açıklayıcı olun.Müşterileriniz,sizden ne satın alacağını anlasınlar.Abartılı fiyatlardan kaçının lütfen gerçekçi olun,başarılı bir satıcının en etkili silahı dürüstlüktür.
2. İletişim kur
Müşterilerinize cevap verin,onlarla iletişim halinde olun ve ihtiyaçlarını anlayın.Müşteri memnuniyeti için iletişimin gücünü göz ardı etmeyin.Ayrıca revize taleplerini yerine getirmeyi unutmayın.Müşteri memnuniyeti her şeyin ötesinde dir.
3.Kariyer yap
Tüm müşterilerinize eşit davranın,paradan çok işin önemini karşı tarafa hissettirin.Verilen hizmetten memnun olan müşteriler,sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır. Yeteneklerinizi paraya çevirebileceğiniz sanalisci.com üzerinde logo tasarım,web tasarım, seslendirme,seo,makale gibi alanlarda iş bulmanız mümkün.Üstelik başarılı şekilde teslim edilen projelerde %10 gibi düşük komisyon oranı sunuyoruz! Tek yapmanız gereken siteye kayıt olduktan sonra,satıcı hesabınızı onaylamak ve ardından hizmet ilanınızı oluşturmak.Şimdide tüm freelancer çalışanlara başarılar diliyoruz.
sanalisci kategorileri