Restoranlar İçin Yemek Sipariş Sitesi - Şimdi Online Yemek Satışına Yap

Restoranlar İçin Yemek Sipariş Sitesi - Şimdi Online Yemek Satışına Yap

Yemek sipariş uygulaması nasıl çalışır

Mobil uygulamaları kullanabilmeniz için önce, yemeksiparisi.com.tr'ye üye olun! Sitenin kendi mobil uygulamalarından yararlanın. Ayrıca bana özel bir mobil uygulamam olsun diyorsanız, detaylar için buray tıklayın. Kendi markanıza özel bir mobil uygulama ile, müşterileriniz siparişlerini tek tıkla sizin mobil uygulamanız üzerinden versin versin. Artık bir çok siparişin cep telefonu uygulamlarından verildiğini unutmayın ve size de Google play Mağasında varlığınızı gösterin! Satışlarınızı arttırın.   RESTORAN KAYDI İÇİN TIKLAYIN RESTORAN SİSTEM GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN KURYE TAKİM PANELİ İÇİN TIKLAYIN giriş yaparken lütfen satıcıyı seçin! RESTORANLAR İÇİN ANDROİD SİPARİŞ YÖNETİM UYGULAMASINI İNDİR RESTORANLAR İÇİN İOS SİPARİŞ YÖNETİM UYGULAMASINI İNDİR RESTORANLAR İÇİN ANDROİD KURYE YÖNETİM UYGULAMASINI İNDİR RESTORANLAR İÇİN İOS KURYE YÖNETİM UYGULAMASINI İNDİR MÜŞTERİ ANDROİD YEMEK SİPARİŞ UYGULAMASINI İNDİR MÜŞTERİ  YEMEK SİPARİŞ UYGULAMASINI

ÖZELLİKLER

RESTORAN BİLGİ GİRİŞİ MENÜ EKLEME EXTRA ÜRÜN EKLEME ONLİNE MASA REZERVASYONU ALMA TESLİMAT MESAFESİ AYARLAMA İNDİRİM FIRSATLARI OLUŞTURMA VE DAHA BİR ÇOK GELİŞLMİŞ SEÇENEK. 3 FARKLI MOBİL UYGULAMA,MOBİLE YEMEK SİPARİŞİ UYGULAMASI MOBİL KURYE TAKİP UYGULAMASI VE MOBİL RESTORAN SİPARİŞ YÖNETİM UYGULAMASI İLE ASRTIK İŞLETMENİZ KONTROLÜNÜZDE. TÜM İŞLEMLERİ CEP TELEFONUNUZDAN AYRICA TAKİP EDEBİLİRSİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN HEM İOS HEMDE ANDROİD UYGULAMALARIMIZ İNDİREBİLİRSİNİZ. ANDROİD VE İOS İÇİN DOWNLOAD LİNKLERİ: SİPARİŞ UYGULAMASI IOS VE ANDROİD https://play.google.com https://itunes.apple.com KURYE UYGULAMASI IOS VE ANDROID https://play.google.com https://itunes.apple.com RESTORAN SİPARİŞ YÖNETİM UYGULAMASI IOS VE ANDROID https://play.google.com https://itunes.apple.com

Restoran Yönetim Paneli Nasıl Çalışır

Restoran sahipleri siteye kayıt olmak için Restoran Ekle sekmesine tıklar ve siteye üye olur.Üyelik işlemi sonrası satıcı hesap paneline giriş yapar.Sağ üst menüde bulunan restoran bilgilerini ayarla menüsüne tıklar ve sisteme gerekli bilgileri girer.Restoran konumunuzu belirlemek için: KONUMUMU OTOMATİK BELİRLE sekmesine tıklayabilir yada manuel olarak konumumun belirlenmersi istenirse, http://www.latlong.net adresini ziyaret ederek enlem ve boylam bilgileri bu siteden temin edilir.

Genel Ayarlar

Bu menüden logo,resim galerisi gibi ayarlar yapılmaktadır.

Masa Rezervasyon Ayarları

Eğer işletmeniz online rezervasyon kabul ediyorsa, bu bölümü kullanarak müşterilerinize online masa rezervasyonu seçeneği sunabilirsiniz.Gelecek yıllarda Dine in yani restoranlarda akşam yemeği yemek isteyenlerin talebi artacak gibi görünüyor.Online Rezervasyon seçeneği sunmak istemeyen işletmeler bu menüyü atlayabilir.

Sipariş Durumunu Ayarla

Bu menüden,verilen siparişin alıcıya nasıl yansıyacağını belirlersiniz.Örneğin bir müşteri,mobil uygulama kullanarak online sipariş verir,yönetim panelinde sipariş durumunu nasıl ayarlarsanız,sipariş durumu alıcıya böyle yansır. Ör:Beklemede,İptal Edildi,Teslim Edildi gib.

Menü Kategorileri

Bu menüden satışa sunacağınız yemek çeşitleri için kendi yemek kategorilerinizi oluşturabilirsiniz. Örn: Kebablar,Pideler,Soğuk Mezeler vs.

Boyut

Bu menüyü kullanarak,satışa sunacağınız yemek çeşitişlerini boyutlandıra bilirsiniz. Ör: Büyük boy pizza,küçük boy pizza,250 grm köfte vs.

İlave Ürün Kategorileri

Bu menüden ilave ürün kategori oluşturursunuz. Örn: Tatlılar,İçecekler

İlave Ürün

Bu menüden satışa sunacağınız yemeklerin yanına ilave ürünler ekleyebilirisiniz.

Malzeme Seçenekleri

Bu menüden müşterilerinize kendi malzemelerini seçme olanağı sunarsınız.

Pişirme Tercihi

Bu menüden müşterilerinize pişirme tercihi sunabilirsiniz. Ör: Az pişsin,çok pişsin vs.

Yemek Satışına Başla

Bu menüyü kullanarak yemek satışına başlayabilirsiniz.Yukarda oluşturduğunuz tüm bilgiler bu menüde karşımıza çıkacaktır.Eğer bir bölümde hata yaptığınızı düşünüyorsanız,o menüden tekrar düzeltme yapabilirsiniz.

Sipariş Mesafe Ayarları

Bu menüden kuryeniz için sipariş mesafelerini belirlersiniz.

Minimum Sipariş Ayarları

Bu menüden verilecek minimum sipariş miktarını belirlersiniz.

İndirim Fırsatı Oluştur

Bu menüden müşterileriniz için indirim fırsatları oluşturabilirsiniz.

Resim Ayarları

Bu menüden restoran veya yemek çeşitlerimizi içeren resim galerileri oluşturabilirsiniz.