Tanıtım videoları ile hızlı reklam yapın

Tanıtım videoları ile hızlı reklam yapın

Tanıtım videoları ile hızlı reklam yapın

<!-- sanal -->

Websiteniz için en hızlı tanıtım yönteminin video reklamlar olduğunu biliyormusunuz? Ayrıca video reklamları, makalelere göre daha çok ilgi çektiğini biliyor muydunuz?

Neden Tanıtım Videoları yada Video Animasyon Filimleri İle Websitenizie Yada Ürünlerinizi Tanıtmalısınız?

Çoğu insan reklam metinleri ile ilgilenmez fakat bir tanıtım filmini izlemek hoşlarına gidebilir. Peki tanıtım filmi derken nasıl bir film olmalı? Bir tanıtım filmi yaptırmak istiyorsunuz,kısa ve öze ayrıca ilgi çekici olmalı.Fakat böyle bir videoyu yaptırmak el yakabilir diye düşünseniz de işin gerçeği farklı olabilir. Teknoloji geliştikçe,istenilen kaynaklara ulaşmak hem daha kolay hemde oldukça ucuz.

Ucuza tanıtım filmi nasıl yaptırabilirim

1.Envanto/videohive: Dünyanın en büyük dijital marketi envanto markette logo'dan hazır websitelere,websiteler'den hazır tanıtım videoları daha bir çok ürün bulmanız mümkün. Yukardaki video'da basit bir emlak tanıtım film şablonu görmektesiniz. Bunun gibi yüzlercesi site üzerinde mevcut. Tek yapmanız gereken,ilgili sektörü içeren anahtar kelimeyi,arama kutucuğuna yazmanız ve o terimi aratmanız olacaktır. Şayet ingilizce bilmiyorsanız,aramak istediğiniz kelimeyi,google çeviri merkezin'de Türkçe'den ingilizceye çevirisini yapın ve ilgili kelimeyi videohive.net üzerinde aratın.Mutlaka işinize göre tanıtım videoları yada şablonları bulmanız mümkün olacaktır.

Tanıtım videoları ingilizce,ne yapmam gerek?

Sitede tüm ürünler genellikle ingilizce'dir fakat bu ürünleri düzenleyip Türkçe'ye çevirmeniz oldukça kolay,şayet after effect gibi programları kullanmayı başarabiirseniz,hazır şablonlara istediğiniz şekli verebilirsiniz. Fakat hayır ben bu işle uğraşmam diyorsanız,bu işi sizler için yapacak bir çok uzmana, sanalisci.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Reklam Filmi Tamamlandı, şimdi ne yapmalıyım?

Bilindiği gibi,youtube'un gücü ve kitlelere ne kadar hızlı ulaştığı tartışılmaz bir gerçek, tanıtım videolarınızı,youtube gibi kanallara yükleyebilir reklamlarınızı büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. Burada yapmanız gereken: Video başlıklarınız ve açıklamalarını tıpkı reklam filimleriniz de olduğu gibi özenle seçmelisiniz.