Ücretsiz Yönetim Panelleri

Ücretsiz Yönetim Panelleri

Ücretsiz Yönetim Panelleri

PHP Yazılım Uzmanı yada geliştirici olarak sıfırdan bir proje oluşturmak yorucu olabilir.Bu tür projelerde kayıt tutmak ve her detayı dikkatlice incelemek önemlidir. <!-- sanal -->

Yönetim Panelleri:

Ancak daha da önemlisi - oluşturacağınız projeler (özellikle web uygulamaları ve web yazılımları) Analitik, dinamik form verileri, UI ve UX öğeleri gibi,bir çok modern özelliği veya daha fazlasını içinde barındırabilir.Yönetim panelinizi oluşturmadan önce, hazır kontrol paneli şablonlarından yararlanarak,kendi panelinize sahip olabilirsiniz.

Kodlar ve Entegrasyon:

Konlarınızı bu şablona ekleyerek,istediğiniz projeye,hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Hazır şablonlar, dinamik web projesi oluşturmak için,sizlere gerekli kolaylığı sağlayacaktır.Sadece yapmanız gereken kademe kademe,kendi kodlarınızı şablona entegre etmektir.

Analiz Panelleri:

Google Analytics gibi hizmetler kullanmak,kullanıcıları anlamanın en iyi yoludur.Bunun yanında bir uygulama çalışırken,yönetim panelinde bulunan farklı veri panelleri,kullanıcılara detaylı bilgiler sağlar.Ürününüzün en dikkat çekici özelliği,bu paneller sayesinde gerekli bilgiye anında ulaşmaktır.Modern bir yönetici kontrol paneliyle, web site (platform) sahibi,siparişleri ve satış oranlarını,sosyal medya verilerini ve daha fazlasını kolayca izleyebilir.Kullanıcı bu grafikelere bakarak,gerekli stratejileri belirler. Şimdi sizler için hazırladığımız,en beğenilen ücretsiz yönetim panellerini sunuyoruz.Eğer sizde freelancer,webmaster,Uzman yada gelişrici olarak çalışıyorsanız.Bu ücretsiz yönetim panellerine bir göz atmakta yarar var.

Ücretsiz Yönetim Panelleri:

1.Ace

Tek kelimeyle harika bir tasarım,çok başarılı grafikler,iconlar,menüler ve dahası.Bu ücretsiz yönetim panelini indirmek için Tıklayın.

2.Matrix

Kullanımı oldukça basit,iyi şekilde tasarlanımış,Bu ücretsiz yönetim panelini indirmek için Tıklayın.

3.Starmin

Bootstrap tasarım,harika görünümlü yönetim paneli.Bu ücretsiz yönetim panelini indirmek için Tıklayın.

4.BCORE

Full fonksiyonlu harkulade bir platform.Bu ücretsiz yönetim panelini indirmek için Tıklayın.   Panelleri Türkçeye çevirmek isterseniz,site üzerinde buluna,çeviri uzmanları ile iletişim kurun. https://sanalisci.com/jobs/ceviri/websiteniz-turkceye-cevriliryazilimscripttema-ceviri/