Ucuz web sitesi kur

Ucuz web sitesi kur

Ucuz web sitesi kur

Projeniz var ve bir web site yaptırmak istiyorsunuz. Sıfırdan bir site yaptırmak hem ekomomik açıdan hemde zaman açısımdan sizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Şimdi sizlere en hızlı şekilde, her iş modeline uygun web sitesi nasıl yapılır hakkında yararlı bilgiler vereceğiz! Sihirli kelimemiz Envanto! Gelin önce bu envanto.com ne yapar onu tanıyalım. Envanto bir çok yazılım, tasarım ve prodüksiyon şirketinin kendi dijital ürünlerini sattığı dev bir eticaret platformu. Bu sitede yok yok! Binbir çeşit yazılım'dan mobil uygulamaya, hazır video animasyon filimlerin'den logo'lara kadar bir çok ürünü bulabilirsiniz.

Projeme Nasıl Başlamalıyım?

Yukarıda belirttiğimiz gibi her iş modeline uygun bir site yapmanız oldukça kolay! Örneğin otel işletiyorsunuz, arama kutucuğuna ingilizce olarak hotel yazdığınızda; bu kelimeyle ilgili bir çok hazır yazılım ve farklı temalar bulmanız mümkün! Alacağınız ürünler hakkında bizim tarafımız'dan destek almak istiyorsanız, buraya Tıklayın ve bize mail yoluyla ulaşın sizlere bir çok alanda yardımcı olabiliriz. Tema yükleme, script yükleme, ödeme entegrasyonu ekleme, video animasyon editleme, logo tasarım vb.

Dil Sorunu

Eğer ingilizceniz çok iyi değilse, çeviri için google translator'de kullanabilirsiniz. Bu ürünlerde tek sorun çoğunun ingilizce dilinde olmasıdır fakat yazılımların hepsi max 1 yada 2 gün içersinde Türkçe diline çevrilebilir. Yazılım Çevirisi alanında hizmet almak istiyorsanız buraya Tıklayın ve bize mail yoluyla ulaşın.
Ayrıca bir çok yazılım için yerli ödeme sistemlerini kullanmanız mümkündür. Şayet alacağınız yaztılımda yerli ödeme sistemi mevcut değilse, buraya Tıklayın ve bize mail yoluyla ulaşın.