Web Site Ücretleri Ne Kadar

Web Site Ücretleri Ne Kadar

Web Sitesi Ücretleri Ne Kadar?

Günümüzde en iyi ve en etkili reklam modeli haline gelen web siteleri, itibarınızın olduğu kadar kâr oranınızın da destekleyicisidir. Her iş ve her sektörde olduğu gibi web sitesi yapımında da görsellik, fonksiyonellik, kalite ve alt yapı gibi birçok neden web sitesi ücretlerini etkiler. Kısaca bahsetmek gerekirse sahip olmak istediğiniz web sitesinin özellikleri ve tasarımı web sitesinin ücretini belirler diyebiliriz,Web Site Ücretleri Ne Kadar sorunsununda cevabını bulmuş oluruz. Ayrıca web siteniz için talebiniz doğrultusunda yapılacak özel fotoğraf çekimleri, animasyonlar, arama motoru optimizasyonu çalışmaları, grafik tasarım, kurumsal kimlik gibi çeşitli özel taleplerinizde web sitesi ücretlerini artırır. Bu sebeplerden dolayı web sitesi ücretleri hakkında kesin bir bilgi vermek hiçbir zaman doğru olmaz.

Hazır Web Sitesi Ücretleri Ne Kadar?

Kurumsallıktan uzak kalan, standart bir şablona sahip ve birçok kişi tarafından kullanılabilen hazır web siteleri en düşük maliyetli sitelerdir. Genellikle kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için idealdir.  Hazır web sitesinin fiyatları özelliklerine göre 100 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Temel – Basit Bir Web Sitesi Ücreti Ne Kadar?

Genellikle imalat, bayi, servis gibi sektörler için tasarlanan basit web sitelerinin ücretleri de profesyonel web sitelerine oranla düşüktür. Basit web siteleri 25 ile 30 arasında güncel haber paylaşabileceğiniz çok kapsamlı olmayan sitelerdir. Bu sitelerin arama motoru optimizasyonunu da (SEO) 3 -  5 kelimeyi baz alarak yapabilirsiniz. Detaylı bir Seo çalışması yapamayacağınız için bu sitelerin Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkması oldukça zordur. Sosyal medya ile entegre edemeyeceğiniz ve E-ticaret de yapamayacağınız bu siteleri, internet üzerindeki kataloğunuz olarak düşünebilirsiniz. Basit bir web sitesinin yaklaşık olarak maliyeti 2500 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir. Dilerseniz freelance hizmet alarak bu maliyeti yarı yarıya düşürebilir, çok daha uygun fiyatlara basit bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tasarım Web Sitesi Ücretleri Ne Kadar?

Özel tasarım web sitelerinin ücretleri tamamen müşterinin ihtiyacına göre ve müşteriye özel tasarlandığı için 4500 TL ile 15000 TL arasında değişir.  Müşterinin talepleri doğrultusunda şekillenen ve özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği özel tasarım web sitelerinde dilediğiniz gibi güncellemeler yapabilir, haber eklentileri ekleyebilir, ziyaretçileriniz ile iletişime geçebilir, kapsamlı şekilde arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları yapabilirsiniz. Dilerseniz freelancer ile çalışmayı tercih ederek bu maliyeti yarı yarıya düşürebilirsiniz.

Profesyonel (CMS) Web Sitesi Ücretleri Ne Kadar?

Kurumların veya kişilerin sunduğu hizmete, sattığı ürünlere ya da projesine özel hazırlanan veri tabanı ağırlıklı sitelerdir. Siteye sınırsız içerik ekleme imkânı olduğu için genellikle emlakçılar, ilan siteleri, video siteleri, yemek sipariş siteleri ve otomotiv gibi sektörlerin tercih ettiği web siteleridir. Siteye eklentiler yapabilir, dilediğiniz gibi güncelleyebilir, üyeler ile iletişime geçebilir ve içerikte her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Google Optimizasyon uygulamasını en kapsamlı şekilde yapabileceğiniz bu siteler ayrıca en güvenli sitelerdir. Bu tarz bir siteye sahip olmak için 5000 TL ile 20 000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Dilerseniz freelancer ile çalışmayı tercih ederek bu maliyeti yarı yarıya düşürebilirsiniz.  

En Uygun Web Sitesi Ücretleri Sanal İşçi’de…

Uygun fiyatlar ile web sitesi sahip olmak isteyenler için yüzlerce uzmanı web sitemizde bir araya topladık. Sizlere çeşitli referanslar sunan uzmanlarımız ile çalışarak web sitenizin maliyetini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Dilerseniz freelancer bir grup ile çalışarak sanal dünyadaki tüm ihtiyaçlarınızı işin uzmanlarına yaptırabilir ve piyasanın çok altında ücretler ödeyebilirsiniz. Grafik & Tasarım