Web Site Yaptırmak İstiyorum - Nasıl Başlamalı

Web Site Yaptırmak İstiyorum - Nasıl Başlamalı

Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Site Yaptırmak İstiyorum terimini google'da aradınız ve en son buraya geldiniz,bu yazımızda site web sitesi nasıl yapılır hakkında kısa bilgiler vereceğiz,haydi şimdi başlayalım!

Web sitesi yaptırmak istiyorum acaba hangi yolu izlemeliyim?

Bu sorunun iki cevabı var,ya sitenizi açık kaynak kodlu yazılımlar kullanarak kendiniz yapacak yada bu iş için iyi bir uzman bulacaksınız,yazılım uzmanlarına ulaşmak için buraya tıklayın!

Web site nasıl yapılır?

Açık kaynak kodlu yazılımlar sırasıyla:

wordpress,drupal,opencart,magento gibi ücretsiz yazılımlar kullanarak web sitenizi kendiniz kurmanız mümkün.Fakat her ne kadar bu yazılımların kolay kurulumu olsada,bellirli bir nokta'dan sonra bir uzman'dan yardım almanız kaçınılmazdır.

Uzman ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Her ne kadar kendi web sitenizi kendiniz kurmaya çalışsanızda,olay sadece web site kurulumu ile sınırlı değildir.Web sitenize yeni özellikler eklemek,yeni tasarımlar oluşturmak,seo alanında çalışmalar yapmak uzmanlık gerektiren konulardır.Web site denilince aklımıza sadece web site kurulumu gelmemelidir.Web siteniz tasarım bakımından eşsiz görünse de,seo alanında yeterli çalışma yapılmadığı taktirde,sitenize ziyaretçi çekmek oldukça zordur.Kısacası website = iş bölümu=uzmanlık=başarı.

En iyi Web Tasarım & Yazılım Uzmanları İçin Aşağıdaki Kategorilere Bir Göz Atın!

Yazılım & Teknoloji

Projenize en uygun kategoriyi seçin,yaptırmak istediğiniz web site örnekleri yada referanslarına bir göz atın ayrıca hizmet verenle önce iletişime geçin!Eğer her şey sizin istediğiniz gibiyse,projenize başlayın.

Sitem kuruldu fakat nasıl tanıtım yapmalıyım?

Web site kurulumunu tamamladıktan sonra,siteniz için aylarca sürecek seo çalışması yapmanız gerekmektedir.Bunun için bir seo uzmanı bulmanız en doğru fikir olacaktır.İnternet dünyasının yoğunluğu ve her gün yayına giren binlerce web sitesi içersinde kaybolmamak için,kaliteli seo uzmanları bulmanız kaçınılmazdır. En iyi Seo Uzmanları İçin Aşağıdaki Kategorilere Bir Göz Atın! Reklam

Güvenli Ödeme Sistemi

Bir hizmet satın alındığında, hizmet bedeli proje teslim alınana kadar korumalı hesapta bekletilir. Proje teslim edildiğinde, işveren hesabında onay butonu görünür. İşveren bu onay butonuna tıklayarak proje ücretinin hizmet verene aktarılmasını sağlar.