Web Sitesi Yapanlar ve Web sitesi Yaptırmak İsteyenler

Web Sitesi Yapanlar ve Web sitesi Yaptırmak İsteyenler
[:en]

Web Sitesi Yapanlar ve Web sitesi Yaptırmak İsteyenler Sanal İşçi ’de Buluşuyor…

Dijital üretimin ve çeşitli fikirlerin buluştuğu sanalisci.com da günümüzün teknolojik gelişimine ayak uydurmak isteyen kişi ve kurumlar ile web sitesi yapanları, SEO uzmanlarını, grafikerleri, tasarımcıları ve daha birçok konuda profesyonelleşmiş yüzlerce uzmanı bir araya getirdik. Sanal dünyada emin adımlarla ilerlemek isteyen kişi ve kurumlara binlerce uzmanımız avantajlı fiyatlarla hizmet sunarken, bizlerde hizmet verdiğimiz alanları her geçen gün geliştirip, müşteri memnuniyetine de sonsuz önem veriyoruz.

Web Sitesi Yaptırmak İsteyenlere Öneriler…

Kurulduğu günden, günümüze kadar kurumsal web siteleri, e ticaret siteleri, kişisel siteler ayrıca portal tasarım, web tabanlı yazılım, web tabanlı uygulamalar, mobil yazılım, sosyal medya, arama motoru optimizasyonları, internet reklamları, animasyonlar,  kurumsal kimlik çalışmaları gibi yüzlerce proje platformumuz üzerinden başarıyla tamamlandı. Sitemiz üzerinden Web sitesi yapan uzmanlarımız ile iletişime geçerek en güvenli şekilde sitenizi yaptırabilirsiniz. Web sitesi yapan uzmanlardan çeşitli referanslar isteyebilirsiniz. Web sitenizin en doğru şekilde tasarlanması için önemli kuralları ve web sitenizi en faydalı şekilde yönetebilmeniz için yapmanız gerekenleri bloğumuzda paylaştığımız onlarca makaleyi okuyarak, öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi Yapanlara Öneriler…

Web sitesi yapanların alanlarında başarılı olabilmeleri için aşağıda belirttiğimiz kurallara önem vermesini ve bu doğrultuda hizmet sunmasını öneririz.
 • Her işte olduğu gibi web sitesi yapanların da işlerini ciddiye almaları altın kuraldır.
 • Sürekli gelişen teknolojiyi en verimli ve en etkin şekilde kullanabilmeleri için iletişim, reklam ve bilişim dünyasını yakından takip etmeleri gerekir.
 • Müşterileri ile baki dostluklar kurabilmeli ve oluşturdukları web siteleri müşterilerine fayda sağlamalıdır.
 • Müşterinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi analiz edip, müşterilerine önceden bildirmeli ve doğru strateji ile ilerlemelidir.
 • Teslim süresinde gecikme veya benzeri sorunların yaşanmaması adına programlı çalışmayı prensip haline getirmelidir.
 • Web sitesinin yapımına başlamadan önce, sektör hakkında detaylı araştırma yapmalı ve müşterinizin rakiplerini yakından tanımalısınız. Bu araştırma sonucu müşterinizin ihtiyacını daha iyi analiz edebilir ve müşterinize çeşitli öneriler sunabilirsiniz.
 İdeal Bir Web Sitesi Oluşturmak İçin Öneriler… Faydalı bir site oluşturmak için web sitesi yapanlar ile web sitesi yaptıranlar sürekli iletişim içinde olmalı ve aşağıda belirttiğimiz konular hakkında ön çalışmaların hazırlanmasında ortak karara varmalıdırlar.
 1. Karar Aşaması:

  Web sitenizin yapım aşamasından önce neden bir web sitenize ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz gerekir. Var olan müşterinize daha kolay ulaşabilmek, yeni müşteriler bulmak, satışlarınızı artırmak, kurumunuzu tanıtmak gibi çok çeşitli nedenler olabilir.  Bu nedenleri doğru belirlemek ve bu nedenler doğrultusunda web sitene yön vermeniz gerekir.
 2. Alan Adının Belirlenmesi:

  Doğru seçilmiş bir alan adı, sanal dünyada tanınırlığınızı ve prestijinizi belirler. Doğru belirlenmiş bir alan adı ile gerek yerel ortamda gerekse dünya çapında reklamınızı yapabilir ve sanal dünyadan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.
 3. Web Sitesinde Paylaşılacak İçeriklerin Hazırlanması:

  Kurumunuzu en iyi şekilde tanıtmak, ürünlerinizin veya sunduğunuz hizmetin üstünlüğünü anlatmak, rakipleriniz ile aranızda olan farkı anlatmak için en doğru ortam web sitenizdir. Bu nedenle web sitesinde paylaşılacak tüm bilgilerin doğru kelimeler ile ifade edilmesi ayrıca sektör ile alakalı anahtar kelimeler kullanılarak zengin bir içerik hazırlanması gerekir. Bu aşamada web sitesi yaptıranların işleri ile alakalı hazırlamış oldukları içerikler web sitesi yapanlar tarafından kontrol edilerek, ihtiyaç halinde gerekli düzeltmelerin yapılması gerekir.
 4. Tasarım Aşaması:

  Web sitenizin tasarımı şirketinizin prestijini yansıtacağı için size özel olmalıdır. Hazırlanan tasarımın müşteriye güven vermesi, müşterinin sayfalar arasında kolay gezinebilmesi ve aradığı bilgiye en kolay şekilde ulaşabilmesi gerekmektedir. Bu aşamada web sitesi yapanların, sektör ile ilgili en doğru tasarımı analiz etmesi ve uygulaması gerekmektedir.
 5. Arama Motoru Optimizasyonu:

  Dünyaya açılabilmek için web sitenizin olması oldukça önemlidir ancak web siteniz tek başına yetersizdir. Web sitenizi sergilemeniz gerekir ve bunu da ancak arama motorları sayesinde yapabilirsiniz. Bu nedenle web sitenizi oluşturduktan sonra web sitesi yapanlar tarafından doğru SEO çalışmalarının yapılması gerekir.
 [:]