Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum - Nasıl ?

Web sitesi yaptırmak istiyorum  fakat nasıl  ? Bu aramayı yaptınız ve doğru adrese geldiniz.Bu yazımızda sizleri bu konuda en iyi şekilde aydınlatacağız,şimdi ayrıntılara girelim. Bu sorunun iki cevabı var,ya sitenizi kendiniz yapmalısınız. Açık kaynak kodlu wordpress,drupal,opencart,magento gibi ücretsiz yazılımlar kullanarak web sitenizi kendiniz kurmanız mümkün.Fakat her ne kadar bu yazılımların kolay kurulumu olsada,bellirli bir nokta'dan sonra bir uzman'dan yardım almanız kaçınılnaz dır.Fakat bu konuda fazla bilgi sahibi değilseniz işte sizlere önereceğimiz en ekonomik yol haritası.

Ucuz Web Sitesi Nasıl Yaptırılır.

Freelancer yani farklı alanlarda bağımsız çalışan profesyöneller işinizi en ekonomik şekilde tamamlayabilir. sanalisci.com üzerince binlerce hizmet ilanı bulabilir,çalışmak istediğiniz kişirlerle önce iletişime geçebilir ve işin ayrıntılarını,süre,fiyat vs tartışabilirsiniz.Burada dikkat edeceginiz en önemli nokta,çalışacak kişinin referansıdır.Her üyenin sanalisci.com üzerinde bir profil sayfası ve yaptığı işler hakkında  açıklamaları resim ve videolarla mevcuttur.İşte en iyi bir kaç web tasarım uzman profili:

Bir proje için yapılan ödeme iş sonuçlanıncaya kadar site havuz hesabında tutulur.Siz işinizi başarılı bir şekilde teslim aldığınızda,yapılan işe onay verirsiniz ve onay sonrası paranız uzman hesabına aktarılır.Kısacası projeniz en az riskle tamamlanır.

Uzman ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Her ne kadar kendi web sitenizi kendiniz kurmaya çalışsanızda,olay sadece web site kurulumu ile sınırlı değildir.Web sitenize yeni özellikler eklemek,yeni tasarımlar oluşturmak,seo alanında çalışmalar yapmak uzmanlık gerektiren konulardır.Web site denilince aklımıza sadece web site kurulumu gelmemelidir.Web siteniz tasarım bakımından eşsiz görünse de,seo alanında yeterli çalışma yapılmadığı taktirde,sitenize ziyaretçi çekmek oldukça zordur.Kısacası website = iş bölümu=uzmanlık=başarı.

Sitem kuruldu fakat nasıl tanıtım yapmalıyım?

Web site kurulumunu tamamladıktan sonra,siteniz için aylarca sürecek seo çalışması yapmanız gerekecek.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlere

Web sitesi yaptırmak istiyorum : Aradaığınız binlerce uzmanı bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük freelancer platformun'da önce projeni teslim al, sonra ödemeni onayla. Binlerce uzman istediğiniz proje için hizmetinizde. Web sitesi yaptırmak istiyorum, web tasarım yaptırmak istiyorum, logo tasarım yaptırmak istiyorum, ,seslendirme yaptırmak istiyorum, makale yazdırmak istiyorum, 3d tasarım yaptırmak istiyorum, tez yazdırmak istiyorum, seo yaptırmak istiyorum diyorsanız, ozman doğru adresetesiniz. Hadi Şimdi başlayalım...

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Projeniz için aradığınız uzmanı hala bulamadıysanız, farklı alanlarda çalışan binlerce web uzmanına ulaşmak artık çok kolay. PHP uzmanların'dan yada wordpress uzmanlarına kadar farklı alanlarda çalışan binlerce uzmana anında ulaşın. Uzman bulmak için Buraya Tıklayın!

Web tasarım yaptırmak istiyorum

Şayet bir web siteniz var ve sitenize yeni görseller eklemek, tasarımda değişiklikle yapmak istiyoranuz. Bu kategori sizler için. Aradaığınız binlece grafik tasarımcı sitenize renk vermek için burada. Şimdi buradan başlayın!

Sacece Web site değil sanalisci.com üzerinden farklı kategorilerde de projeler yaptırmak mümkün!

Logo tasarım yaptırmak istiyorum

Logo tasarımı yada şirketinizi veya web sitenizi temsil eden en önemli simge. Akıllda kalıcı bir logo, doğru renk seçimi belkide sitenizin yada işinizin sadece logosun'dan hatırlanmasını sağlayacak. Eğer sizde özgün logo tasarımı yaptırmak istiyorum diyorsanız. Logo tasarımcı bul.

Seslendirme yaptırmak istiyorum

Şirketiniz, web siteniz, ürünleriniz yada her hangi bir videonuz için seslendirme yaptırmak istiyorum diyoranız. Bu kategoriden seslendirme sanatçılarına ulaşabilirsiniz. Üstelik örnek çalışmalarını görüntüleyip, sizin için ne tür bir iş çıkaracaklarını önceden tahmin edebilirsiniz. Seslendirme uzmanı bul!

Makale yazdırmak istiyorum

Web siteniz yada bloğunuz için makale yazdırmak istiyorum diyorsanız, aradığınız binlerce metin yazarı burada. Makale yazarları için buraya tıklayın!

3d tasarım yaptırmak istiyorum

3d tasarım yaptırmak istiyorum diyenlere özel binlerce tasarımcı, projelerinizi renklendirmek için sanalisci.com'da.

Seo yaptırmak istiyorum

Seo yaptırmak istiyorum diyenlere özel seo kategorisinde bulacağınız binlerce seo uzmanı, hem site içi hemde site dışı seo çalışması yapmak için sanalisci.com'da. Seo uzmanları için tıklayın!

SANALISCI.COM NASIL ÇALIŞIR? Doğru uzmanı bul, projeni anlat, ödemeni yap, projeni teslim al ve projeni onayla. Dikkat: sanalisci.com üzerinde yapılan proje ödemeleri site havuz hesabında tutulur. Uzman projeyi başarılı şekilde teslim ettiğinde, alıcı hesabına girerek; ONAY butonun tıklar ve ödeme uzman hesabına aktarılır.