Web Tasarımcı ara ve bul

Web Tasarımcı ara ve bul

Web Tasarımcı ara ve bul

web tasarımcı bul

Bu aramayı yaptınız ve bunun için burdasınız.Doğru web tasarımcıya ulaşmak,işinizle ilgili yaptıtlracagınız projenin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacak ilk temel adımdır.

Doğru bir web tasarımcı bulmak,sitenizin arama motorlarında bulunmasını pozitif yönde etkileyecektir.

Websitesi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli:

Websitesi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Kullanıcı dostu bir web sitesi yapmak veya yaptırmak istiyorsanız,görünüm,kodlama,hız ve mobil uyumluluk gibi konulara önem vermelisiniz.

Yönetim Paneli:

Yönetim Paneli:

Fazla kod gereksinimi olmadan da hazır kaynak kodku yazılımları kullanarak kaliteti bir yönetim paneline sahip olabilirsiniz.Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi,Bir arabanızın olduğunu düşünün,içine bindiğinizde her şey elinizin altında,güçlü bir motor,kaliteli gösterge panelleri ve hızı ve harkulade dış görünümü.Bu araca kim binmek istemez ki!

Aynı bu örnekte olduğu gibi,iyi bir web sitesinin iyi bir yönetim paneli,hıza ve kaliteli bir dış görünüme ihtiyacı var.

Temiz Tasarım:

Temiz Tasarım:

Bir diğer önemli konu ise,temiz bir tasarım sahip olmaktır.Karmaşık grafikler yerine,kolay gezilen ,kolay anlaşılan ve kaliteli yazılar içeren bir websitesine ziyaretçiler tekrar geri dönüşüm sağlayacaktır..

Etkikeyici Renkler ve Şemalar:

Etkikeyici Renkler ve Şemalar:

Farklı renkler insanlar üzerindeki mutluluk,huzur,rahatsızlık gibi duyguları harekete geçirir.Burada önemli olan,renk seçiminizin:şirket yapısına,logonuza,ürünlerenize ve hitap ettiğini kitleye uygun olmasıdır.

Blog Sayfaları:

Blog Sayfaları:

Websitenizde blog özelliğinin olmasına dikkat edin.Blog özelliği ile ürünleriniz ve şirketiniz hakkındaki güncel konuları websitenizde işleyebilir,sitenize yeni ziyaretçiler çekebilirsiniz.

Alan Adı Seçimi:

Bir web sitesi yapmadan önce,işinize en uygun alan adını seçmelisiniz.Alan adının,sitenizin içeriğine uygun olmasına dikkat edin.Çok uzun alan adları yerine,akılda kalıcı kısa kelimeler kullanın ve ayrıca .com uzantılı alan adları almaya özen gösterin.

Alan adı seçimi

Kural Belirleyin:

Kural Belirleyin:

Yukarıda bir websitenin nasıl olaması gerektiği hakkında,siz değerli okurlarımıza küçük bilgiler vermeye çalıştık.Bir Web tasarımcı bulmak istiyorsanız,öncelikle yukarda yazan maddeleri göz ardı etmeyin.Bir uzman ile anlaşmadan önce,websiteniz için iyi bir yol haritası belirleyin.Her şeyi not alın,sitenizde neler istiyorsunuz?Hangi renkler,özellikler,resimler,logolar vs.Tüm bunları liste halinde çıkarın,çalışacağınız uzmana elinizdeki listenizi sunun.Ayrıca bir Uzman webmaster nasıl seçilmeli hakkındaki yazımızı okuyun.

Kaydet Kaydet Kaydet Kaydet