Webmaster Uzman Freelancer

Webmaster Uzman Freelancer

Webmaster Uzman  Freelancer ?

Evet doğru adrese geldiniz,galiba sizin de yapılacak onlarca freelance projeniz var.

Güvenilir online çalışan bulmak zor olsada,sanalisci sayesinde projelerinizi bitirmek artık mümkün hemde fazla bir risk almadan,peki nasıl?

Çevrenizde web tasarım veya bu gibi alanlarda faaliyet veren bir şirket yok. Bu alanlarda işinizi yapacak birilerini arıyorsunuz kime sorsanız gereken cevabı alamıyorsunuz!İşte burada sanalisci.com devereye giriyor,artık fazla araştırma yapmanıza gerek yok çünkü binlerce çalışan,sizden haber bekliyor,sadece bir tık ötede.Bir e-ticaret sitesi,kendinize ait bir blog yada web sitesi, logo tasarımı,ürün tanıtım videoları,seslendirme  gibi alanlarda sizin istekleriniz doğrultusunda çalışacak uzmanlar,burada.Sadece yapmanız gereken,site üzerinde projenizle ilgili arama yapmanız yeterli olacaktır,örnegin sanalisci.com üzerinde logo kelimesini aratarak,bu alanda hizmet veren bir çok uzmana ulaşabilirsiniz.Yada web tasarımı ile ilgili uzmanları görmek istiyorsunuz,kategorilerden web tasarım bölümünü seçtiğinizde,bu alanda çalışan tüm uzmanları ve hizmet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl çalışır:

Aradıgınız uzmanı buldunuz,öncelikle iletişim kurmanız ilk adım olmalıdır,eğer karşı taraftan olumlu cevap gelirse,hizmeti satın alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Kalkanı:

FREELANCE ÖDEME KALKANI

sanalisci.com üzerinde ödeme sistemi nasıl işler:

 Logo tasarımı için spariş verdiniz,yapılan ödeme önce site havuz hesabında tutulur,siz onay vermeden,ödeme,işi yapacak olan uzmana aktarılmaz.Önce iş teslim alınır,sonra ödeme onayı sizin tarafınızdan verilir.Siz onay vermediğiniz sürece,uzmana ödeme yapılmaz.Bu ödeme sistemiyle,riskler en aza indirilir.

Geribildirim:

Freelance Çalışma Sistemi Nedir Projenizi yada işinizi teslim aldıktan sonra,çalışan hakkında yapacağınız yorumlara geribildirim denir.Geribildirimlerin en önemli yararı,bize çalışacağımız uzmanlar hakkında  ön bilgi vermesidir.Daha önce ne gibi işleri yapmış,hangi müşteriler hakkında ne gibi düşünceler paylaşmış.

sanalisci üzerinden ne gibi hizmetler alınabilir:

Gibi daha bir çok alanda freelance hizmetler almanız mümkün,sadece yapmanız gereken yukarıda yazılanları aynen uygulamanız olacaktır.