Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Yazılımcı - Grafiker - Freelancer - Yada Bir Uzman Arıyorsanız?

Bir projeniz var; örneğin bir e-ticaret sitesi, haber sitesi, emlak sitesi yada işinizi en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Bu durumda doğru adrese geldiğinizi söyleyebiliriz. Alanında binlerce freelancer uzmana buradan kolaylıkla ulaşın.

Sistem Nasıl İşliyor?

Site üzerinde bulunan arama sekmesinden işinize en uygun hizmeti arayabilir ve işiniz için bulduğunuz en doğru uzman ile canlı sohbet sistemi sayesinde anlık konuşmalar yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan bir çok üye sms onayından geçmektedir. Onayı olmayan hesaplar hizmet satışı yapamazlar. Burada amaç alıcıları korumaktır, yine aynı şekilde alıcı ve satıcılar için güvenilir bir platform olmayı hedefleyen sanalisci.com korumalı ödeme sistemi sayesinde riskleri en aza indirmeyi amaçlamıştır.

Korumalı Ödeme Sistemi Nedir?

Alıcı, projesini hayata geçirmek için bir hizmet satın alır. Satın alınan hizmet bedeli hiç bir şekilde direk olarak satıcıya aktarılmaz. Burada amaç önce işin başarılı şekilde teslim edilmesidir. Hizmet başarılı şekilde teslim edildiğinde, alıcı kendi hesabında bulunan projeyi onayla butonuna tıklayarak ücretin satıcıya aktarılmasını sağlar. Ardından üyeler bir birleri hakkından geribildirimde bulunurlar.

Freelancer Hizmet Alabileceğiniz Kategoriler

Bir çok alanda farklı hizmet verenlerle buluşabilirsiniz;

Web tasarımcı,

Logo Tasarımcı,

Grafik tasarımcı,

Yazılımcı,

seo ve reklam uzmanı,

seslendirme sanatçısı,

e-ticaret uzmanı,

makale yazarı,

karakter tasarımcı,

3d Tasarım uzmanı,

Solidwork uzmanı,

photoshop uzmanı,

after effect uzmanı,

illustrator uzmanı,

video editör, eğitmen,

hostig uzmanı,

linux uzmanı 

vb. bir çok alanda uzman bulmanız mümkün.