Yazılımcı Arıyorum Nasıl Bulurum

Yazılımcı Arıyorum Nasıl Bulurum

Yazılımcı Arıyorum Nasıl Bulurum ?

Bir projeniz var ve hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz.Belki bir e-ticaret sitesi yada bir blog fakat kime sorduysanız bu konuda kesin bir bilgi alamadınız.Ayrıca teknik konularda hakkında fazla bilgiye sahip değilsiniz,işte tam burada sanal işci sizlere bu konuda destek olmaktan mutluluk duyar.

Nasıl mı?

Şu an sanalisci.com üzerinde  4000 üzeri uzman ve 1400'e yakın hizmet ilanı mevcut.

Hizmet ilanı nedir?

Kurumsal veya bağımsız çalışanların sanalisci.com üzerinde verdikleri ilanlar dır.Örneğin bir uzman yazılım alanında ilan vermişken diğer bir uzman logo yada web tasarım alanında  ilan vermiştir.

Freelance hizmet sistemi nasıl çalışır?

Uzman hizmet vereceği iş ilanını sanalisci.com'da yayınlar.Uzman vereceği hizmeti ayrıntılı bir şekilde sunmalıdır.Örneğin: hizmet içeriği nelerdir,kaç günde bu işi tamamlayabilir,işverenlere ne kadar revize hakkı sunmakta dır.

Doğru uzmanı nasıl seçmeliyim?

Kolay şekilde ulaşacağınız binlerce uzman olsada,doğru uzmanı seçmek biraz dikkat gerektirir.

İşte size doğru uzmanı seçmek için bir kaç ipucu.

1.Bir projeye başlamadan önce kesinlikle online para göndermeyin! 2.Beğendiğiniz uzmanın geçmişte tamamladığı projelere,referanslara bakın. 3.Projeye başlamadan önce seçeceğiniz uzman ile iletişime geçin.Olumlu cevap sonrası proje detaylarını konuşun ve başlayın. 3.Proje planınızı ve neler istediğinizi belgeler halinde madde madde bildirin.

sanalisci.com nasıl çalışır

1.Hizmet satın alınır ve ödeme yapılır.Ödenen ücret proje tamamlana kadar site havuz hesabında tutulur.Ne zaman proje tamamlanırsa,ozaman ödeme uzman hesabına aktarılır. 2.Proje tamamlanmadan,proje ücreti kesinlikle uzman hesabına aktarılmaz.

Verilen hizmet eksik,tam istediğim iş değil,ne yapmalıyım?

1.Bir proje teslim edildikten sonra,istenilen iş özelliklerini içermiyorsa,işveren proje için revize talebinde bulunabilir. 2.Projenizi revize ettirmek istiyorsanız,yapılacak değişiklikleri belgeler halinde sunun. Not:Anlaşma yaptığınız projede,proje dışında revizyon - değişiklik talep edilmesi,uzmanla ve işveren arasında sorunlara yol açabilir.Bunun için projeye başlarken,A'dan 'Z'ye tüm proje ayrıntılarını belgelemelisiniz.

           

Güvenli Ödeme Sistemi

Bir hizmet satın alındığında, hizmet bedeli proje teslim alınana kadar korumalı hesapta bekletilir. Proje teslim edildiğinde, işveren hesabında onay butonu görünür. İşveren bu onay butonuna tıklayarak proje ücretinin hizmet verene aktarılmasını sağlar.