E- Ticaret Sitesi

Gönderen devrimedia 0 0 1058
Yeni Gelenler
2 yıl önce
1,750

Açıklamalar

E- Ticaret
Her çeşit E-ticaret Mağazası için kullanılabilen gelişmiş eklenti ve modifikasyonlarla güçlendirilmiş bir alt yapıya sahip e-ticaret paketlerimizle ürünlerinizi daha hızlı satışa çıkarabilirsiniz.

Yıllık E-Ticaret Paket Ücreti Var mı?
Sadece standart e-ticaret paketi satın aldığınızda yıllık paket bedeli ödeyeceksiniz. Bu bedel de paket bedelinin %20’si kadardır. Gold e-ticaret paketi ya da Platinium e-ticaret paketi satın alırsanız her yıl e-ticaret paketi için e-ticaret paket yenileme bedeli ya da e-ticaret paket bedeli ücreti ödemezsiniz.

Paket Ücretleri Dışında Başka Bir Ödeme Var Mı?
Her sene yıllık paket ücreti ödemeyeceksiniz. Ancak bir web sitesinin yayında bulunabilmesi için gerekli yıllık sabit ücretler bulunmaktadır. Bunlardan domain (isim) ve hosting (alan) ücretlerinin her sene ödenmesi gerekir. Bu bedeller ödenmediği takdirde nasıl ki bir web sitesi kapanıyorsa e-ticaret sitesi de kapanacaktır. Normal web sitelerinden farklı olarak güvenli e-ticaret siteleri için gerekli olan SSL sertifikası, Statik IP ve yedekleme hizmeti satın almışsanız bu hizmetleri her yıl kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bu hizmet bedellerini tarafımıza her yıl ödemeniz gerekmektedir.  Kısacası ayrıca satın aldığınız tüm hizmetleri, yıllık ödemesini yaptığınız sürece kullanabilirsiniz

Sanal Alışveriş Siteleri
Alışveriş Siteleri, tek bir satıcının ürünlerini sattığı bir e-ticaret sitesi olabileceği gibi, birden fazla satıcının tek noktada buluştuğu pazaryeri tarzı e-ticaret siteleri şeklinde de olabilir. Her iki e-ticaret şeklinin de sağladığı farklı avantajlar vardır. Hedeflerinize uygun sanal alışveriş sitesi ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

E-Ticaret ve Google
Çok bilindik bir marka olmadığınız sürece kimse internet alan adınızı yazarak web sitenize gelmeyecektir. Hatta çoğu zaman çok ünlü markaların bile alan adlarını ezbere bilmeyiz. Arama motorları üzerinden arayarak istediğimiz e-ticaret sitesine gideriz. Bu nedenle Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimeler ile SEO çalışmalarını yapmak çok önemlidir.

3-D Secure Ödeme İşlemleri
E-ticaret sitelerinde bankaların sunduğu 3-D Secure isminde ödeme işlemlerinde sahtecilik ve ödeme işlem itirazlarını minimuma indirmeyi hedefleyen bir güvenlik çözümü bulunmaktadır. 3D Secure/SecureCode ile e-ticaret alışverişinin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yaptığı alışverişi, kod/şifre ile onaylaması gerekmektedir.

Paket içeriği

7 günde teslim
1 revizyon   

E- Ticaret Sitesi

Gönderen devrimedia 0 0 1058
Yeni Gelenler
2 yıl önce
1,750

devrimedia

Son Görünme:  2 yıl önce

Daha fazla ürün devrimedia