Haber Yazılımı - En İyi Wodpress Haber Teması Kurulumu

Gönderen webmaster 0 0 1000
3 yıl önce
600

Açıklamalar

Gazete makaleleri ve blog yazılarını kolaylıkla yazmanızı sağlayan bir WordPress temasıdır.  Sizin için Mükemmel destek ve dostça yardım sunuyoruz! Dünyanın en iyi wordpress haber teması kurulumu için buradayız.

Bu en çok satan tema, haber, gazete, dergi, yayın ya da bayanlara özel blog siteleri için çok kullanışlıdır. YouTube'daki videoları destekler. AMP ve mobil özellikleri hazırdır. GDPR uyumlu, tema bir kripto para birimi, moda, gıda, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, lüks, viral, minimal, minimalist projeler ve daha fazlası için hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Instagram, bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce ile entegre olabilir. Duyarlı Google Reklamları ve AdSense'i desteklemektedir.

Bu harkulade gazete temasını satın aldıktan sonra, kurulum hizmeti için benimle iletişime geçebilir yada hizmetimi satın alabilirsiniz. Bu haber veya blog temasını satın almak buraya TIKLAYIN.

DİKKAT: Bu sayfadaki hizmet sadece Tema Kurulumu, eklenti kurulumu, ilk seo düzenlemesi ve Türkçe paketlerini içerir.  Unutmayın ki bu tema için yukarda vermiş olduğum linkten önce bir tema satın almanız gerekir. Bu hizmet sadece kurulum ihiyacı olanlar için dir. 

Paket içeriği

3 günde teslim
0 revizyon   

Daha önce bir yorum yazmıştın!

Haber Yazılımı - En İyi Wodpress Haber Teması Kurulumu

Gönderen webmaster 0 0 1000
3 yıl önce
600

webmaster

Son Görünme:  5 gün önce

Daha fazla ürün webmaster