Mobil Kurye Takip - Filo Takip Ve Personel Takip Programı

Gönderen webtoweb 0 0 1977
Yeni Gelenler
5 yıl önce
7,500

Açıklamalar

Harita Üzeriden Kurye,Filo,Taksi,Tamirci,Kuru Temizleme,Market Veya Hizmet Gerektiren Tüm İşlerinizi Takip Anlık edin,Kendinize Takımalar Kurun ve Çalışanlar Arasında Görev Paylaşımı Yapın.

Herkes olup biten'den,anlık haberdar olsun!

  1. adrestenadrese.com 'a kayıt olun google playstore ve app store'dan mobil uygulamaları indirin!Ardından website yönetim paneline giriş yapın,önce takım oluşturun ve sonra sürücü ardından da görevi seçeceğiniz temsilciye atayın.Örneğin kurye firmanız var veya sürekli adresten alım veya adrese teslimat yapıyorsunuz.Hesabınız'dan görev vereceğiniz yada atayacağınız takımı ve kullanıcılarını oluşturun,Kurye Ali,Taksici Cem,Tamirci Cemil vs.
  2. Sürücü Ekle seçeneğini kullanarak,teslimat yapacak kişinin ör:Kurye,Taksi,Minbüs,Market vs... bilgilerini siteye ekleyin,ad,soyad,kullanacağı araç tipi ve plakası ve hizmet kategorisi. Birden fazla çalışanınız varsa,sistem üzerinde takım oluşturmalısınız.Örneğin 2 kurye çalışanınız var,Cem ve Dilara,işlem sırasında iki farklı siparişi,istediğiniz çalışanınıza yeni görev olarak atayabilirsiniz,konuma en yakın görevliye istenilen görevi atayabilirsiniz.
  3. Peki Sürücüler,Kuryeler,Teslimat yapacak veya hizmet verecek çalışanlarınız bu olup bitenlerden nasıl haberdar olacak?Gelişmiş uygulamamız sayesinde,çalışanlarınız anlık olarak hem sesli hemde görüntülü bildirimler alırlar.Bu bildirimler sayesinde,hangi ürünü hangi adrese teslim edeceklerini harita üzerinden takip edebilir ve nokta atışı yapabilirler.
  4. Teslimat veya online takip gerektiren tüm işlerinizde,çalışanlarınızı anlık olarak harita üzerinden takip edebilir,çalışanlarınız arasında iş bölümü oluşturabilir,belirli bir görevi istediğiniz çalışanınıza atayabilir,onları bu görevler hakkında hem sesli hemde görüntülü olarak haberdar edebilirsiniz ve aynı zamanda onlarda size, verilen bu görevler için müsait olup olmadığı hakkında bildirimler gönderebilirler.
  5. Tüm işlermler elinizin altında,özellikle geniş bir kadroya sahipsenize ve işiniz takip gerektiriyosa,bu uygulama sizeler için!
  6. Adrestenadrese ile şirketinizin hızına hız katın.

 

Paket içeriği

6 günde teslim
0 revizyon   

Mobil Kurye Takip - Filo Takip Ve Personel Takip Programı

Gönderen webtoweb 0 0 1977
Yeni Gelenler
5 yıl önce
7,500

webtoweb

Son Görünme:  30 gün önce

Daha fazla ürün webtoweb