Nasıl çalışır?

Çevrimiçi hizmetler satın almak ve satmak için

güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir platform

Alıcılar için nasıl çalışır?

İster yeni blogunuz için bir logo tasarımına, ister şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunumuna ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendiniz nasıl yapacağınızı bilmediğiniz veya vaktiniz olmadığı her şey için sanal işçi freelancerları hizmetinizde.

1

İhtiyacınız olan bir hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir soruşturma göndermeniz yeterlidir.

2

Özetinizi sağlayın

Satıcının size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin sizi memnun edecek şekilde gerçekleştirildiğini onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

3

İşlemi yönet

Yerleşik konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişi yapın. Satıcı, belirli bir zaman dilimi içinde hizmeti teslim edecektir.

4

Teslim edilen hizmeti onaylayın

Sunulan hizmetten memnun kaldığınızda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödeme aldığından emin oluruz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

Satıcılar için nasıl çalışır?

1

Hizmetinizi yayınlayın

Hizmet ilanınızı detaylı bir şekilde yayınlayın. Hizmetinize resimler, videolar, sesler eklemeyi unutmayın. Ayrıca güçlü bir profil sayfası oluşturun.

2

İletişim kurun

Alıcının sizden beklediği kaliteli hizmeti alabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmet detaylarınızı ayrıntılı şekilde belirtin. Gelen mesajlara hızlı cevap verin.

3

Projeyi teslim edin

Hizmetinizi belirlediğiniz süre zarfında teslim edin. Profilinizi etkili hale getirmek için, olumlu yorum almaya kaliteli hizmet vermeye özen gösterin.

Ne için bekliyorsun?