Nasıl Web Sitesi Kurulur, Online Eğitim ile Sitenizi Hazırlayın

Gönderen phpmaster2018 0 0 240
2 yıl önce
50

Açıklamalar

Nasıl Web Sitesi Kurulur, Online Eğitim ile Sitenizi Hazırlayın ?

İşinize en uygun web tasarımı nasıl olmalı ? Nasıl Web Sitesi Kurulur ? Hangi tür yazılımları kullanmalıyım ? En iyi ücretsiz e-ticaret yazılımı hangisi ? E-ticarete nasıl başlamalıyım ?  Ucuz e ticaret yazılımı hangileri dir ? Ne kadar zamanda e- ticarete başlayabilirim. Web Sitemi google'da nasıl tanıtabilirim ? Hazır web yazılımları kullanmak doğrumu,yarar ve zararları neler ? Projem büyük, hazır yazılımlar bu projemi kaldırırmı ? Mobil uygulama yaptırmak istiyorum, maliyeti nedir ? Logo tasarımı yaptırmak istiyorum, fiyatı ne kadar ? Web sitem google' da gözükmüyor ne yapmalıyım ? Web sitem Neden hiç trafik almıyor ? Her gün makale yazmalımıyım ? Web sitem hazır fakat ne gelen var ne giden, nasıl bir strateji izlemeliyim ? Sunucum çok yavaş, web sitem çok yavaş çalışıyor, en ucuz yoldan dedicate sunucu nereden alınır ?  gibi bir çok konuda sizlere 1 saat online eğitim verebilirim.Hiç çekinmeden iletişime geçin, skype, team viewer üzerinden çalışmalarımıza başlayalım. 8 Yıllık tecrübemi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Not:  Bunun yanında isteğiniz doğrultusunda her çeşit sektöre özel hazır yaılımları sizlere anında sunup aynı gün içersinde sitenizi hazır hale getirebilirim. Önce tanıtımını yapar, birlikte karar verir ve sonrasında kurulum, logo,seo işlemlerini bitiri, sitenizi google'a sunarız. Site kurulum ücretleri için ayrıca fiyatlandırma yapılır.

Web Siteleri

hazır web sitesi, web sitesi örnekleri, web sitesi nasıl yapılır, web sitesi nasıl kurulur, web sitesi fiyatları, web sitesi nedir. 

Logo Tasarım

logo tasarım örnekleri, online logo ,ücretsiz logo tasarlama, free logo, yaratıcı logo örnekleri, youtube logo yapma ,logo nasıl yapılır, hazır web sitesi

Web Sitesi Yazılımları

internet sitesi nasıl açılır, web sitesi nasıl yapılırm, internet sitesi kurma maliyeti, web sitesi nasıl yapılır sıfırdan başlayanlar,oyun sitesi kurma site kurma programları gibi alanlarda hizmetler vermekteyim.    

Paket içeriği

1 günde teslim
0 revizyon   

Nasıl Web Sitesi Kurulur, Online Eğitim ile Sitenizi Hazırlayın

Gönderen phpmaster2018 0 0 240
2 yıl önce
50

phpmaster2018

Son Görünme:  2 yıl önce