İşverenler için sanalisci.com

Sanalisci.com ne yapar?

1:  Sanalisci.com’un çalışma alanını iki grupta inceleyebiliriz. Sanalisci.com adresi işverenlerin outsource yaptırabileceği tüm işler için sınırsız freelancer alternatifi sunar. Böylece rekabetin getirisiyle işverenlerin iş maliyetlerini minimuma indirmesini sağlar. Freelance çalışanların için de işverenlerden alacakları işler sayesinde yeteneklerini projelere aktarıp kendi portfolyalarını geliştirebilecekleri ve bu hizmetlerden para kazanabilecekleri bir platform hizmeti sunar.

Sanalisci.com’da hizmet satın almak istiyorum, nasıl yapabilirim?

2: Sanalisci.com; zamanınızın ne kadar değerli olduğunu bildiği için üye olduktan sonra kategorilerden kendinize uygun olanı seçtiğiniz anda ilgili tüm hizmetler listelenir. Bu hizmetler arasınadan kendinize uygun olanı satın al demeniz yeterli olacaktır. Eğer listelenen hizmetlerden farklı bir iş talebinde bulunmak istiyorsanız “Hizmet Talep Et” butonuna basarak 500 kelimelik talep ettiğiniz hizmeti yazmanız yeterli olacaktır. Uygun adaylar size tekliflerini ilettikten sonra aralarında kendinize en uygun olanı seçmeniz yeterlidir.

Sanalisci.com adresine üye olmak için ücret ödemem gerekiyor mu?

3: Sanalsci.com adresine üyelikler tamamen ücretsizdir. Herhangi bir satın alma yapmadığınız müddetçe ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Hizmet satın aldım, sonraki süreç nasıl işleyecek?

4: Almış olduğunuz hizmet için freelance çalışanla sanalisci.com adresi üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçip hizmetiniz uygunluk durumunu kontrol edebilir, müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Aldığım hizmet için dikkat etmem gereken detaylar nelerdir?

5: Almış olduğunuz hizmet için teslimat süresi ve içeriği çok önemlidir. Hizmet detaylarının tamamını dikkatlice okumalı, alacağınız hizmetin kapsamını öğrenmelisiniz, alacağınız hizmet için satıcının belirlediği süreye dikkat etmelisiniz. Aldığınız hizmet belirtilen sürede ve belirtilen içerikleri kapsamaktadır. Net olmadığını düşündüğünüz detaylar için satıcı ile iletişime geçebilir ve kapsamını netleştirebilirsiniz.

Kabul ettiğim teklif sonrası param freelance çalışana hemen geçiyor mu?

6: Sanalisci.com tüketiciye karşı tüketiciyi koruma ilkelerini bir prensip haline  getirmiştir. Bu nedenle siz uygun olduğunuz kişiyle çalışırken tahattut edilenlerin yerine getirildiğine dair onay vermeden paranız satıcıya geçmez. Bu sayede siz aldığınız hizmetin kalitesini ve uygunluğunu kontrol ettikten sonra hizmeti sonlandırdığınız an paranız satıcının hesabına geçecektir.

Proje için verilen tahhutler yerine getirilmediği zaman ne yapabilirim?

7: Hizet satın almış olsanızda, hizmet talebi oluşturup uygun olduğunu düşündüğünüz freelancer çalıştırmaya başlamış olsanızda; hizmet içerisinde yer alan gün, içerik vb. tahahutler yerine getirilmediği taktirde, paranız size iade edilerek çalışan hakkında olumsuz puanlama yapabileceğiniz ekranlara düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız bu düşünceler diğer işverenler tarafından da görüntülebileceği için çalışanın bir sonraki iş için tercih edilme oranı düşecektir.

Hizmet satın aldığım freelance çalışan ile daha sonra tekrar çalışabilir miyim?

8: Tabikide. Eğer freelance çalışanda teklfinizi onaylıyor ise dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar projede beraber çalışabilirsiniz. Her proje için hizmet değerlendirme formu doldurabilirsiniz.

Farklı kategorilerde eş zamanlı hizmet satın alabilir miyim?

9: Sanalisci.com platformu üzerinde istediğiniz kadar aynı veya farklı kategorilerde hizmet satın alabilir, eş zamanlı süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Tags
Share

Benzer Konular