Sizin için veri çekme yaparım

Gönderen vimevim 0 0 100
Yeni Gelenler
2 ay önce
250

Açıklamalar

Ben kimim?

Selam, ben Sezer.  3 seneyi aşkın zamandır yazılım ve tasarımla ilgileniyorum. Çeşitli platformlarda, topluluklarda ve birebir olarak gönüllü figma, trello, python, javascript, c#, html, css, web geliştirme, arayüz tasarımı, ve algoritma dersleri verdim/veriyorum. Aynı zamanda programlama öğrenmek isteyenlere özel koçluk yapıp yol haritası çiziyorum. Kendimi geliştirmek ve yeni şeyler üretmek için sadeceon platformundayım.

Hizmet Hakkında

 
Amazon, Ebay gibi ürün sitelerinden ürün çekimi yapmak istiyor olabilir misin? Belki de bir blog sayfasında ki tüm blog sayfalarını kayıt etmek istiyorsun, yada forumda ki konuları? Arkadaş ve takip listende ki kişilerin listesine ihtiyacın var belkide? Belki de yüzlerce şirketin mailini kayıt etmek istiyorsun? Bunları el ile yapmak ister misin? Ne kadar da sıkıcı ve zaman tüketici olur değil mi? İşte burada ben devreye giriyorum... El ile yapmıyorum tabi, sırf bu işi yapacak bir program geliştiriyorum ve size ihtiyaç duyduğunuz veriyi teslim ediyorum.
  • Fiyatlandırma için iletişime geçiniz, projenin kapsamına göre fiyatlar değişmektedir.
  • Veri kazıma yazılımıyla birlikte teslimat gerçekleştiriyorum
  • Excel, JSON, CSV, TXT gibi ve daha fazla/farklı dosyalara veri kaydı gerçekleştirebilirim

Hizmet Teslimi

Teslimat sonrası tam teşekkül destek ve yüksek müşteri memnuniyeti sunuyorum.
 

Detaylar

Alıcı için talimatlar proje kapsamına göre değişmektedir, siparişten önce iletişime geçmeniz büyük ehemmiyet taşımaktadır, iletişime geçmeden verilen siparişler iptal edilecektir.

Bu alan ile ilgili her türlü sorunuzu danışmanlık kapsamında ücretsiz bir şekilde cevaplamaktan memnuniyet duyarım, yazmaktan çekinmeyin.

Paket içeriği

4 günde teslim
1 revizyon   

Sizin için veri çekme yaparım

Gönderen vimevim 0 0 100
Yeni Gelenler
2 ay önce
250

vimevim

Son Görünme:  14 gün önce