Yönetim Panelli Web Site

Gönderen dorukhan344 0 2 562
Yeni
12 ay önce
2,000
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
300
100

Açıklamalar

Web Tasarım

Sizlere göze hitap eden, hızlı, kullanılabilir bir web site teması hazırlayacağız.

Dinamik Web Site

Oluşturduğumuz Web Sitesini Bir Panel üzerinden yönetebileceğiniz bir yazılım ile sizlere seo uyumlu bir CRM yapacağız. Bu sayede sitenizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Seo Uyumu

Seomucidi olarak Bir ekip olarak çalışmaktayız tabii ki seo ve sosyal medya mecraalarında hizmet veren arkadaşlarımız direktörlüğünde sitenize eksiksiz ve kaliteli bir seo uygulanacaktır ama şu da unutulmamalıdır Seo süreklilik halinde başarı ve verim getirir. Ama zaten sürekli iletişim halinde olacağız. :)

Revizyon Hakkı

Tabii ki işe başlamadan önce sizinle konuşacağız başlamadan kağıt üzerinde notlarımızı alacağız siz Web sitenizde olmasını istediğiniz modülleri ve yapıyı bizlere söyleyeceksiniz bizde bunları en iyi şekilde profesyonelce hazırlayacağız ve sizlere sunacağız istediğiniz yapı ve modüller eksik ise bizlere belirterek durumu düzeltip tekrardan sizlere sunuyoruz. Fakat sizlerde biliyorsunuz ki bazı durumlar olabilir ve insanlar unutabilir sizler istediğinizi unutabilir ve sonradan söyeleyebilirsiniz bunlara tabii kide çok hoşgörülü bir şekilde yaklaşır ve sizleri memnun ederiz.

 

FİYATLANDIRMA

Yönetim Paneli Olan Kurumsal Web Siteleri : 2000TL

Yönetim Paneli Olmayan Kurumsal Web Siteleri : 1200TL

E-Ticaret Siteleri : 4000TL

Biz Seo Mucidi Olarak Sizlere Sadece Site Yapmak Değil Sitenizi Üst Sıralara Çıkarmak İçin Altyapınızı Çok Sağlam Bir Şekilde Hazırlıyoruz Herkesin Yakından Tanıdığı Avon Firmasıyla Uzun Yıllar Beraber İşler Yaptık Neden Sizde Büyükler Ligine Çıkmayasınız ki Bizlere Ulaşarak İşletmenize Tekrardan Hayat Verin.

Paket içeriği

17 günde teslim
0 revizyon   

Yönetim Panelli Web Site

Gönderen dorukhan344 0 2 562
Yeni
12 ay önce
2,000
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
300
100

dorukhan344

Son Görünme:  2 ay önce