youtube kanalımda reklamınızı yapabilirim

Gönderen Ugur_Agirgol 0 0 471
Yeni Gelenler
2 yıl önce
30

Açıklamalar

Video Reklamı yapmak istediğiniz site veya sayfanızın Videosunu Youtube  Kanalımda  paylaşabilirim , Videonuzu, Video altına açıklamaya eklenecek Makale-Tanıtım yazınız içersinde İstediğiniz Url'leriniz ve Etiketleriniz (Tags) ile Youtube Video Kanalıma eklerde paylaşırım.

Youtube Video Kanalımız ► şuan 320  kanal abonem var fakat sayı hızla artmaktadır. videolar  300-400   arası izlenme almaktadır.
Paylaşılan  Linkleriniz Videolarınız ömür boyu (Süresiz) kalıcı olacaktır. silinmeyecektir   Backlink, Seo Google arama motorları sıralamalarınız için kaçırılmaz bir fırsattır.
Reklamınızı yapar anında teslim ederim.
Bize ulaştırmanız gerekenler:
1-) Reklam yapmak istediğiniz Videonuz ve Video başlık yazısı..
2-) 1 Ad. - Resim. (Resim Mecbur değildir!) (Maximum Genişlik-Yükseklik 900px gibi..)
3-) 1 Ad. Özgün Yazılmış Video altına eklemek için Makale. (Tanıtım Yazınız (Makaleniz) içersinde istediğiniz Url'ler istediğiniz kadar geçebilir. Maximum uzunluk 1000 karakter(gibi) olması Sizin için seo'ya faydalıdır.)
4-) 20-30 Ad. istediğiniz Etiketler (Tags).  #Youtube #reklam #seo vb. gibi)
DİĞER işlerimizede göz atmanızı sizlere faydalı olacağı için Kesinlikle TAVSİYE ederim.
Önemli Not: Genel ve kültürel ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk ve gruplara yönelik olumsuz içerikler, müstehcen, kumar, bahis vb. içerikler,  Youtube, Dailymotion, facebook, twitter, google, Flickr vb. Sosyal Paylaşım Sosyal Medya ve Seo kurallarına uygun olmayan içerikler paylaşılmayacaktır.

Paket içeriği

2 günde teslim
0 revizyon   

youtube kanalımda reklamınızı yapabilirim

Gönderen Ugur_Agirgol 0 0 471
Yeni Gelenler
2 yıl önce
30

Ugur_Agirgol

Son Görünme:  5 ay önce

Daha fazla ürün Ugur_Agirgol