Sanal İşçi Nedir & Nasıl Çalışır?

Sanal İşçi Nedir & Nasıl Çalışır?

Sanal İşçi Nedir & Nasıl Çalışır?

Sanal İşçi dünyanın her yerinden freelancer yani serbest çalışanların buluşabildiği düşük maliyetli çevrimiçi bir pazar yeridir.

Sanal İşçi Markasının arkasındaki fikir, serbest çalışanların işe alım sürecini kolaylaştırmaktır. Küçük işletmeler, her durumda daha fazla iş yapabilirler ve serbest çalışanlar, hizmetlerini herhangi bir zamanda herhangi bir şirkete sunma özgürlüğüne sahiptir.

Sanal İşçi,  WordPress tasarımı, logo tasarım, programlama, yazılım hizmetleri, seslendirme ve daha bir çok alanda satıcı ve alıcıyı buluşturur.  Bu dijital hizmet platformunda  ödemelerin hizmet alınıncaya teslim edilene kadar güvenli hesapta tutulmasıdır.
 

Sanal İşçi Nasıl Çalışır?


Sanalişçi'de Alıcı ve Satıcı olmak üzere iki çeşit üyelik modeli vardır.

Alıcıların, web tasarımından sosyal medya pazarlamaya, metin yazarlığından seslendirme kadar bir çok farklı kategoride hizmeti bulabilirler. Her türlü serbest hizmet veren ve hizmet alanlar için“sanal işçi” geniş bir kategori yelpazesine sahiptir. Siparişler genellikle bir veya iki gün içinde tamamlanır, ancak teslim süresi satıcı tarafından belirlenir. Bir hizmet satın alınmadan önce, hizmet detayları incelenmeli ve ona göre sipariş verilmelidir.

Siteyi alıcı yada satıcı olarak kullanmanın iki yolu vardır.

Freelance Hizmet: Sanalişçi web sitesinde sunulan bir hizmeti ifade eder. Bir hizmet örneği: "Markanız için mükemmel logo tasarımı yapabilirim”

Alıcı: Hizmet almak istediği kategoriyi seçer ve bu alanda hizmet veren tüm üyeleri görüntüler. Hizmet verenin sayfasında bulunan tüm bilgileri analiz eder eğer varsa müşteri yorumlarını gözden geçirir ve hizmet verenle iletişime geçer ardından ilk siparişini verir.


Satıcı: Hizmet sunan kayıtlı bir üye (serbest çalışan)

Alıcı: Bir hizmeti satın alan kayıtlı bir kullanıcıdır. (Bir hizmet satın alındığında, buna sipariş denir)

Alıcı Talepleri:  Belirli bir ihtiyacı karşılamak için site üzerinde olusturulan istekleri ifade eder. Örneğin: Markam için bir logo tasarımı yaptırmak istiyorum adı altında bir talep açılabilir ve bu talep için farklı çalışanlardan fiyat teklifleri alınabilir 

Alıcı: Bir alıcı olarak, kategori sayfalarına göz atabilir veya satın almak istediğiniz bir hizmeti bulmak için arama aracını kullanabilirsiniz. Örneğin, arama kutusuna "yazılımcı" gibi bir kelime yazarak arama düğmesine bastığınızda, yazılımcıların bir listesini görürsünüz.

Daha fazla proje yapmaya hazır mısınız ? Sanal İşçi'de 100'den fazla farklı kategoride freelance hizmet sunan serbest çalışanlarla bağlantı kurun.   

sanalisci.com

Sanal İşçiyi'ı Dene


Tüm seçenekleri sıralamak zor olabilir, bu nedenle sunulan her hizmetin açıklamalarını okumak ve portföylerine göz atmak önemlidir. Ayrıca satıcılara mesaj panosu üzerinden projelerinizle ilgili sorular gönderebilir ve projenizin detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir hizmet satın aldıktan sonra, sipariş bilgisi satıcıya gider. Projenin başlaması için bu siparisin satıcı tarafından kabul edilmesi beklenir. Projenin kabulu sonrası, alıcı proje detaylarını ve isteklerini satıcıya gönderir ve satıcı projeye başlar.


Ödeme Sistemi


Sipariş ücreti sadece sipariş tamamlandıktan sonra satıcıya aktarılır. Sipariş tamamlanmadan ve ödeme onayı verilmeden önce hizmetin niteliğine bağlı olarak değişiklikler gözden geçirilmelidir. Revize talebinde bulunma seçeneğiniz varsa, revize hakkınızı  kullanabilirsiniz.


Satıcılar İçin Sanalişci:


Satıcılar profillerini ayarlamalı  hizmet ilanı oluşturmalıdır. Bir satıcı olarak, fiyatınızı belirlersiniz ve kazancı artırmak için ek hizmetler sunmayı seçebilirsiniz.

Bir alıcı hizmetinizi satın almaya karar verdikten sonra, ödeme alınır ve sipariş tamamlana kadar bu ödeme beklemeye alınır. Satıcılar, başarılı bir şekilde sattıkları ve teslim ettikleri her hizmetten kazanç sağlarlar.

Ne kadar çok hizmet satılırsa ve olumlu yorum alınırsa satıcı puanı sitede okadar artar. Bu, sunduğunuz hizmetler için potansiyel olarak daha fazla ücret talep edebileceğiniz anlamına gelir.

Ek gelir elde edin, portföyünüzü, müşteri kitlenizi oluşturun ve daha fazla Freelance hizmet satın. Sanal İşçi'de satmaya başlayın.  Şimdi Ziyaret Edin Sanalisci.com

Sanal İşçi'yi Dene
Bir satıcı olarak, kendinizi ne kadar iyi pazarladığınıza ve kaliteli hizmet verdiğiniz önemlidir. Bu işyerinizde ek gelir elde etmek için harika bir yoldur.

Sanal İşçi, satıcılarına yardım etmek için bir platform bile kurdu.  forum.sanalisci
com'u deneyin. Freelancer formu satıcıların bilgi paylaşımı, etkileşimini sağlamak için kurulmuş sanal bir sosyal medya platformudur.

Sanal İşçi Kısaca
Serbest çalışanların platformu sanal işci'de jendi çalışma saatlerinizi belirleyebilir, ve başka bir ofis işinde çalışabileceğinizden daha fazla kazanma potansiyeline sahip olabilirsiniz

Aramanızın sonucu ile ilgili etiketler: 

freelance
freelancer
logo tasarımcı
profesyonel seslendirme
reklam seslendirme
tanıtım filmi seslendirme
logo tasarımcılar
web sitesi fiyatlari
banner fiyatları
freelance siteleri
sanalisci
dublaj yapmak istiyorum
logo tasarim fiyatlari
makale fiyatları
seslendirme
logo fiyatlari
izmir freelance web tasarım
freelance para kazanmak
seslendirme ücretleri
freelance siteler
reklam seslendirme ajansları
iş freelance
freelance grafiker siteleri
freelancer iş
yazılımcı bul
google reklam yöneticisi
freelancer siteleri
logo tasarım yapma sitesi
logo tasarımcı bul
freelance uzman
freelancer sitesi
en iyi freelancer siteleri
türkiye freelance siteleri
freelance çalışma siteleri
en iyi freelance siteleri türkiye
internetten freelance işler
freelancer seslendirme
sanal işçi
türkçe freelance siteleri
makale ücreti
Türk freelancer siteleri
Evde seslendirme yapmak
codecanyon yazılımcı
codecanyon yardım
Animasyon reklam fiyatları
Dublaj sanatçısı başvuru
Kelime başı makale ücreti
Seslendirme Ajansı başvuru
Web sitesi yaptırma Fiyatları
seslendirme fiyatlari
2D animasyon Fiyatları
Sanalişçi
iş freenalcer