E ticaret sitesi fiyatları

E ticaret sitesi fiyatları

E-Ticaret fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz,bu yazı sizler için,bu günkü yazımızda e ticaret hakkında gerekli bilgileri size aktarmak olacak,yazımız sonrası hangi yolu izleyeceğinize daha kolay karar vereceksiniz,şimdi başlayalım!

Artan rekabet ve müşterilerin artan talepleri nedeniyle ultra-rahatlık için, e-ticaret şirketleri, platformlarının giderek daha güçlü özelliklerini yenilemeye devam etmektedir. En iyi e-ticaret platformunu bulmak için akılda tutulması gereken birkaç şey vardır. 2016 Mayıs ayında google'da mobil cihazlar üzerinden yapılan ürün arama sayısı,masaüstü arama sayısını aştı.Basitçe söylemek gerekirse,eğer alışveriş sitenizin bir  mobil uygulaması yoksa,e ticarete dezavantaj ile başlarsınız.Sosyal medya üzerinden yapılan e-ticaret diğer bir trend olma yolunda.Bir araştırmaya göre sosyal medyanın e ticaret üzerindeki etkisi %74  oranındadır.Ayrıca, sosyal ticaret uygulayan perakendecilerin %60'ı farklı sosyal ağlardan yeni müşteriler kazandıklarını söylemektedir. Sosyal ticaret ,müşterilerine ayrı bir Alışveriş sepetine çıkma zorunluluğu bırakmadan tercih ettikleri sosyal medya kanalında doğrudan satın alma olanağı sunarak müşterilerine son derece kolaylık sağlar. Bu entegrasyon kolaylığı 2018'de büyümeye devam edecektir.Şimdi gelelim ne tür yazılımlar e-ticaret için kullanılır sorusuna!

E ticaret sitesi fiyatları için ücretsiz ve en uygun yazılımlar

Bedava e ticaret sitesi nasıl kurulur derseniz,bu alanda bir çok açık kaynak kodlu yazılım bulunur,bunların en önde geleni ve trend olanlarını şöyle sıralayabiliriz.

Magento

Magento, 2008 tarihinde piyasaya çıkan ve Türkiye'de geliştiricisi sayılı olan açık kaynaklı(open source) bir e-ticaret(E-commerce) web uygulamasıdır.Her ne kadar ücretsiz bir yazılım olsada,bir çok ücretli tema ve eklenti bulmanız mümkündür.Magento Enterprise Edition duymuş olabilirsiniz – Nike ve Samsung gibi firmalar tarafından kullanılan amiral gemisi e-ticaret platformu, ve yaklaşık $16,000 bir yıllık maliyeti.Eğer aynı özelliklerde bir e-ticaret platformu istiyorsanız,ücret ödemeden Mago community Edition kullanabilirsiniz. [caption id="attachment_19050" align="alignnone" width="300"]Magento E ticaret sitesi fiyatları Magento E ticaret sitesi fiyatları[/caption]

Opencart

Ücretsiz açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. OpenCart size başarılı olabilecek online mağaza açmak için profesyonel ve güvenilir bir alt yapı sunar.Her ne kadar ücretsiz bir yazılım olsada,bir çok ücretli tema ve eklenti bulmanız mümkündür.OpenCart özellikle programlama deneyimi çok olamayan küçük işletmeler için popüler. Oldukça basit kullanımı sayesinde, diğer alışveriş s yazılımlarına göre çok kullanışlı. [caption id="attachment_19051" align="alignnone" width="300"] E ticaret sitesi fiyatları Opencart E ticaret sitesi fiyatları[/caption]

Woocommerce

WooCommerce, güzelce bir şeyler satmanızı sağlayan ücretsiz bir e-ticaret eklentisidir. WordPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olan WooCommerce, hem mağaza sahiplerine hem de geliştiricilere tam kontrol hakkı tanıyan dünyanın en beğenilen e-ticaret çözümüdür.Her ne kadar ücretsiz bir yazılım olsada,bir çok ücretli tema ve eklenti bulmanız mümkündür.Büyük ölçüde WordPress için önde gelen açık kaynak e-ticaret platformu olarak, WooCommerce  hızla büyüyen bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. WordPress ile sorunsuz entegrasyon yapabilir ve sitenizi yönetebilirsiniz. [caption id="attachment_19052" align="alignnone" width="300"] E ticaret sitesi fiyatları Woocommerce E ticaret sitesi fiyatları[/caption]

PrestaShop

Prestashop genel itibari ile bir e-ticaret yazılımı olmakta ve ücretsiz açık kod kaynaklıdır. Dünya üzerinde 250,000'den fazla mağaza ile PrestaShop kullanımı kolaylığı nedeniyle çok popüler.Kurulumu ve yazılımı özelleştirmek kolaydır. Eğer PrestaShop kullanarak bir mağaza oluşturmak istiyorsanız,prestashop sizin için iyi bir alternatif olabilir. [caption id="attachment_19053" align="alignnone" width="300"]Prestashop E ticaret sitesi fiyatları Prestashop E ticaret sitesi fiyatları[/caption]

Durupal

Drupal kullanıcıları arasında benim en popüler açık kaynak e-ticaret platformlarından biri olarak Drupal Ticaret hem esnek hem de SEO dostu. Bu kolay kullanımlı bir yönetim sistemi özellikleri ve bu abonelik tabanlı olanlar gibi daha karmaşık ödeme modelleri, bazı işleme yeteneğine sahiptir.   [caption id="attachment_19054" align="alignnone" width="300"]Drupal E ticaret sitesi fiyatları Drupal E ticaret sitesi fiyatları[/caption] Her nekadar yukardaki yazılımlar ücretsiz olsada,e-ticaret sitenizi kuracak bir uzmana ihtiyacınız olacaktır.Sizler için seçtiğimiz e-ticaret uzmanlarına ulaşmak için buraya Tıklayın!

Bedava e-ticaret sitesi

Bedava e-ticaret sitesi kavramı her ne kadar kulağa hoş gelsede,her iş kolunun farklı gereksinimleri olacaktır.Örneğin bir canlı chat modülü,farklı ödeme sistemleri,online rezervasyon formu vb gibi.

Hazır e ticaret siteleri

Hazır e ticaret sitesi ihtiyacınız varsa,google üzerinden arama yaparak,farklı Türk firmalarına ulaşabilirsiniz.Bunun yanında farklı ücretli yabancı e-ticaret yazılımlarıda mevcuttur.

Shopify

325.000'in üzerinde aktif online mağaza barındırır ve sosyal ticaret ve mobil alışveriş odaklı, platform online mağazaların artan ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmeye devam ediyor. Peki en sevdiğiniz açık kaynak ücretsiz e-ticaret çözümü nedir? Bu linke tıklayın ve işinize en uygun e-ticaret hizmetini seçin!