Logo Tasarım Fiyatları

Logo Tasarım Fiyatları

Logo Tasarım Fiyatları

Logo Tasarım Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, sanalisci.com üzerinde binlerce grafik tasarımcı projenize hayat vermek için sizleri bekliyor. Öncelikle ne tür bir logo yaptırmak istiyorunuz ? hangi renkler olmalı,logonuz neye hitap etmeli, iş kolunuz nedir ? Bu soruların cevaplarını bulduktan sonra, site üzerinde satışa sunulan hizmetler'den size en uygun olanını satın alabilir ve projenize hayat verebilirsiniz.

Markalaşmada renklerin önemi

Pazarlamanın en ilginç ve en tartışmalı yönlerinden biride renklerdir, yaptığınız işte doğru rengi seçmek sizi başarıya taşıyacak en önemli adımlardan birisi dir. İşinizin rengini logonuza yansıtmayı kesinlikle unutmayın!

Logo Çeşitleri

Yeni Tipografik, Kaligrafik,Rebus-Karmaşık Formdaki, Numaralardan Oluşan, Katmanlı, Gölgeli, Merkezi Olmayan, Çatlak,  Kırılgan ve Agresif, San Serif Stilli Logolar, Tek Karakterden Oluşan Logolar, Çok Karakterden Oluşan Logolar, Kombinasyon Tipi Logolar Aradığınız uzman projenizi teslim ettikten sonra ödemenizi onaylayın ve ücret uzmana aktarılsın. Paranızı proje başarılı şekilde teslim edilip sizin tarafınızdan onaylanana kadar,site havuz hesabında bekletilir. Projeniz başarılı şekilde teslim aldıktan sonra,onay verirsiniz,paranız satıcıya aktarılır. Daha ayrıntılı bilgi için, bu videoyu izleyin!   Aşağıdaki linklere tıklayın ve projenize uygun doğru kategoriyi seçin ardından en beğendiğiniz uzmanı seçin ve hizmeti satın alın.