Nasıl Freelance Web Tasarımcı Olunur

Nasıl Freelance Web Tasarımcı Olunur

Nasıl Freelance Web Tasarımcı Olunur

Eğer bu yazıyı okuyorsanız,muhtemelen web tasarımcı olmaya karar verdiniz. Web tasarımcı olmak için baya uzun bir yol kat etmeniz gerekecek,öncelikle kod yazmayı öğreceneceksiniz.Bu işin dezavantajları olduğu gibi,avantajlarına da bakmanın zamanı geldi. Web tasarımcı yada Yazılmcı olmak gerçekten iyi fikir fakat nasıl ? 1.Hayatınızda daha iyi dengeler kurabilirsiniz:Arkadaşlarınızla sabah kahvaltılarına gitme fırsatı bulabilirsiniz. 2.Kendi işinizin patronu olabilirsiniz:İster sabah,ister akşam çalışabilirsiniz.Buna sadece siz karar verebilirsiniz.Ayrıca kendi tatil günlerinizi belirleyip,sinema,tiyatro,konser gibi sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. 3.Müşterilerinizin size ödeme oranlarına göre çalışma saatlerinizi özgürce seçebilirsiniz. 4.Çok ilginç projelerde çalışma şansı yakalıyabilirsiniz:Monoton çalışma biçiminin dışına çıkabilir,her ay farklı projelerde yer alabilirsiniz. Belki html ile kod yazmayı bilirsiniz fakat bu işi daha ileri getirebilmek için yazılım kurslarına katılabilirsiniz.

Freekance çalışma biçimini kimler düşünmeli?

Eğer hali hazırda bir web uzmanı iseniz,farklı şirketler de çalışma tecrübeniz varsa,bir işten diğer işe koşturuyorsanız,bu sizin için çok yorucu olabilir.Bu durumda kendi işinizin patronu olmak aklınızdan geçebilir. Kendi işinizin patronu olmak,sizlere büyük avantajlar sağlayabilir.Kendi işinizin patronu olmuşken,gelin şimdi yüzleşelim.Kendi işinizin patronu olmak,elinizde pop corn ve içecekle sinema seyretmeye benzemen.Kendiniz için çok katı kurallar koymalısınız. 1.Yeteneklerinizi her geçen gün yenilemeli ve geliştirmelisiniz. 2.Dünyada web tasarımcı,web uzmanı alanında büyük açık yaşanmakta,bundan dolayı yetenekli uzmanlara talep her geçen gün artmakta. 3.Yapacağınız anlaşma fiyatları genelde yüksek dir.

Göz Önüne Çıkın:

Eğer kalabalıkta dikkat çekmek istiyorsanız,kendizi bir web tasarım,web geliştirme kursuna adayın.Programcı olmak gerçekten çok hoş olabilir ve değeriniz her geçen gün artabilir.Eğer programlama dilini öğrenmekte güçlük çekiyorsanız,bu durumda tasarım alanı da yönelebilirsiniz. Yeni fırsatları yakalamak,yeni bir iş sektöründe çalışmak istiyorsanız,web tasarımcı,web programcı gibi alanlarda kendinizi geliştirip bu yolda ilerleyebilirsiniz.