Ne Yaptırmak İstersin - Freelance Çalışanlar Burada

Ne Yaptırmak İstersin - Freelance Çalışanlar Burada

Ne Yaptırmak İstersin - Freelance Çalışanlar


Grafik tasarım, logo, baner, kartvizit, yazılım, seslendirme, seo, video, yazı çeviri ve web site yaptırmak istiyorum diyorsan, Sanal işci, işletmeleri 100'den fazla kategoride dijital hizmetler sunan serbest çalışanlarla buluşturur.
Artık projen için aradığın uzmanı kolayca bulabileceğini biliyor musunuz? 100'ün üzerin farklı kategoride binlerce farklı dijitak hizmet. İster grafik tasarımı yaptır, ister web site. Tek yapman gereken doğru kategoriden doğru çalışana ulaşmak. 

Sistem Nasıl İşliyor?

Site üzerinde binlerce hizmet satışı mevcuttur. Örneğin:  bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsunuz “Grafik Tasarım” kategorisini seçerek, grafik tasarımcıları ve yapacakları iş modellerini görüntüleyebilirsiniz. En beğendiğiniz hizmeti satın almadan önce, ilgili uzmanla iletişim kurar ve projenizin detaylarını canlı chat ortamında tartışabilirsiniz.

Online Hizmet Satın Alma

Satın alınan hizmet bedeli proje bitimine kadar güvenli havuz hesabında tutulur. Alıcının projeyi başlatması için sisteme gerekli bilgileri girmesi gerekir. Başlat butonuna tıklanır ve proje için gerekli bilgiler, uzman hesabına aktarılır. Uzman projeyi belirtilen gün içersinde teslim edeceğini kabul eder ve projeye başlar.

Proje Teslimatı

Uzman belirtilen gün içersinde projeyi teslim etmek zorundadır. Zamanında teslim edilemeyen projeler alıcı tarafından iptal edilebilir ve iptal durumunda güvenli hesapta bekleyen proje ücreti alıcıya geri gönderilir.

Tamamlanan Hizmetler

Uzman projeyi başarılı şekilde ve zamanında teslim ettiğinde, işveren ödeme için hesabına giriş yaparak, projeyi kabul eder.Proje kabulu sonrası, bekleyen ödeme uzman hesabına aktarılır.

Değişiklik Talebi - Revize

  • Uzman projeyi tamamlandı olarak işaretler.
  • Alıcılar, bazı durumlarda yapılan projeden memnun olmayabilir. 
  • Bu gibi durumlarda işverenler yapılan hizmet için revize talebinde bulunabilir.
  • Bunun için uzmanın satışa sunduğu deklere edilen revize sayısı dikkate alınmalıdır.

 

Güncel Üye Sayısı: 8226

Aktif Freelance Hizmet Sayısı: 1818