Web Site Seo Analiz Araçları

Web Site Seo Analiz Araçları

Web Site Seo Analiz Araçları

Web site seo analiz araçları ile siteniz de neler olup bittiğini anlık olarak takip edebilirsiniz.Sitenize gelen tüm trafiği görüntüleyebilir,tüm seo detaylarına ulaşabilirsiniz. Site içeriğiniz genel anlamda odakladığınız anahtar kelimeler ile alakalı olmalıdır,örneğin SEO ile ilgili bir makeleniz varsa,o makale'de logo tasarımın'dan bahsetmek,içeriğe ters düşebilir.SEO konusunda tek odaklılık,sitenizi başarıya getirecek bir diğer farklı faktördür.

Sadece içerik mi?

İçeriğin önemi olduğu kadar,siteniz için alan adınızı seçerken,sitenizin konusuna uygun bir anal adı almak,uzun vadede size pozitif yönde yarar sağlayacaktır.Alan adlarınının arama motorların'daki etkisi oldukça önemlidir. Örneğin SEO ile ilgili bir websitesi hazırlıyorsunuz,seo kelimesinin,alan adının içersinde yer almasına ayrıca önem gösterin,örneğin: seositeup.com bu konuda yapılmış kaliteli çalışmalardan biri dir.Bu site'nin odak konusu;seo analizi,detaylı website trafiği kontrolü ve diğer gelişmiş araçlardan oluşmakta dır.

Neden seo analiz araçları kullanmalıyız?

[caption id="attachment_5849" align="alignnone" width="248"]SEO Raporu Website analiz araçları[/caption] seositeup.com gelişmiş seo analiz araçları ile kullanıcılarına,web site analizinde ileri düzeyde kolaylık sağlar,tek tık ile siteniz ile ilgili aşağıdaki tüm verilere anında ulaşmanızı sağlar:
 • Kopya İçerik Kontrolü
 • Ziyaretçi Analizi
 • Website Analizi
 • Sosyal Medya Analizi
 • Site Rank Sorgulama & Endeks Analizi
 • Domain Analizi
 • IP Analizi
 • Link Analizi
 • Anahtar Kelime Raporlama
 • Kelime Sıra Takibi
 • Backlink & Pingleme
 • Malware Tarama
 • Google Adwords Scraper
 • Extra Araçlar
 • Native Widget
 • API Entegre Özelliği
   Site Ziyaretçi Analiz Aracı Bu araç sayesinde siteniz'de olan bitenler'den,ayrıntılı bir şekilde haberdar olacaksınız,seositeup.com hesabınızda oluşturacağınız bu kodu :  (<script id="domain" data-name="3291035" type="text/javascript" src="http://seositeup.com/js/analytics_js/client.js"></script>,sitenize ekleyerek,tüm verilere ulaşabileceksiniz.  

Kopya İçerik Makale Kontrolü:

  Belkide en yararlı araçların başında gelen kopya içerik kontrolü,google'un sitenizi cezalandırmasını önleyebilecektir.Max 500 kelime içeren makalenizin,farklı siteler'kopyalanıp,kopyalanmadığını rahatca kontrol edebileceksiniz.

Website Analizi:

website analizi Tek tıklama ile,siteniz ile ilgili detaylı verilere anında ulaşabilirsiniz,Alexa,DMOZ, IP Bilgisi,Malware Scan Info, Mobil Uyum Kontrolü,Arama motoru index bilgisi,detaylı sosyal medya kontrolü,Anahtar kelime analiz bilgisi,SimilarWeb Data gibi bir çok bilgiye ulaşacağınız farklı bir menu.

Sosyal Medya Analizi:

sosyal medya analizi Bu araş sayesinde aşağıda listelenen tüm sosyal medya hesap detayları elinizin altında: Reddit Up Reddit Down Pinterest Pin Buffer Share Stumbleupon View Stumbleupon Like Stumbleupon Comment Stumbleupon List Analysis at Facebook Like Facebook Share Facebook Comment Google+ Count Linkedin Share Xing Share Reddit Score Reddit Up

Site Rank Sorgulama:

site rank sorgulama Bu araç sayesinde,web sitenizin sayfa değerlerini ölçebilir ayrıca sitenin arama motorlarında bulunan index sayısına ulaşabilirsiniz.

Domain Analizi:

Domain analizi sayesinde,alan adının kime ait olduğunu sorgulayabilirsiniz.

IP Analizi:

ip analizi sayesinde,siteniz ile ilgili tüm ip bilgilerine ulaşabilirsiniz,aynı ip üzerinden yayım yapan siteler gibi.

Link Analizi:

  Link analizi sayesinde,(Externnal Links ,Internal Links,NoFollow Links,DoFollow Links) sitenizde bulunan toplam link sayısı,dış ve iç linkler,kalıcı ve kalıcı olmayan tüm dış link bilgilrine anında ulaşacaksınız.

Anahtar Kelime Anlizi:

Bu araç bir çok farklı özelliği bünyesinde barındırır,otomatik anahtar kelime önerileri,anahtar kelime sıralaması gibi verilere ulaşabileceksiniz.

Maleware Tarama

Bu araç sayesinde kötü amaçlı yazılı yazılım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Extra Araçlar:

Burada ne kadar farklı seo araçlarından bahsetsek de,extra araçları merak ediyorsanız,sizlere önerimiz;bu gelişmiş seo analiz sitezine (seositeup.com'a) üye olmanız.

Native Widget:

Bu eklentiler sayesin de websiteniz 'de renkli istatistik ekranları oluşturabilirsiniz.Yapmanız gereken hesabınıza girip,ilgili kodları kopyalayıp,web sayfalarınıza eklemek olacaktır.

API Entegre Özelliği

İleri düzey kullanıcılar için oluşturulmuş API entegrasyon özelliği sayesinde,seositeup.com' ait özellikleri, başka bir uygulamada kullanılabilirsiniz.