Web Sitesi Yaptırmak istiyorum - Nasıl

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum - Nasıl

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum - Nasıl ?

Web sitesi yaptırmak istiyorum  fakat nasıl  ? Bu aramayı yaptınız ve doğru adrese geldiniz.Bu yazımızda sizleri bu konuda en iyi şekilde aydınlatacağız,şimdi ayrıntılara girelim. Bu sorunun iki cevabı var,ya sitenizi kendiniz yapmalısınız. Açık kaynak kodlu wordpress,drupal,opencart,magento gibi ücretsiz yazılımlar kullanarak web sitenizi kendiniz kurmanız mümkün.Fakat her ne kadar bu yazılımların kolay kurulumu olsada,bellirli bir nokta'dan sonra bir uzman'dan yardım almanız kaçınılnaz dır.Fakat bu konuda fazla bilgi sahibi değilseniz işte sizlere önereceğimiz en ekonomik yol haritası.

Ucuz Web Sitesi Nasıl Yaptırılır.

Freelancer yani farklı alanlarda bağımsız çalışan profesyöneller işinizi en ekonomik şekilde tamamlayabilir. sanalisci.com üzerince binlerce hizmet ilanı bulabilir,çalışmak istediğiniz kişirlerle önce iletişime geçebilir ve işin ayrıntılarını,süre,fiyat vs tartışabilirsiniz.Burada dikkat edeceginiz en önemli nokta,çalışacak kişinin referansıdır.Her üyenin sanalisci.com üzerinde bir profil sayfası ve yaptığı işler hakkında  açıklamaları resim ve videolarla mevcuttur.İşte en iyi bir kaç web tasarım uzman profili: Kullanıcı adı :  Webmaster

Güvenli Ödeme Sistemi

Bir proje için yapılan ödeme iş sonuçlanıncaya kadar site havuz hesabında tutulur.Siz işinizi başarılı bir şekilde teslim aldığınızda,yapılan işe onay verirsiniz ve onay sonrası paranız uzman hesabına aktarılır.Kısacası projeniz en az riskle tamamlanır.

Uzman ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Her ne kadar kendi web sitenizi kendiniz kurmaya çalışsanızda,olay sadece web site kurulumu ile sınırlı değildir.Web sitenize yeni özellikler eklemek,yeni tasarımlar oluşturmak,seo alanında çalışmalar yapmak uzmanlık gerektiren konulardır.Web site denilince aklımıza sadece web site kurulumu gelmemelidir.Web siteniz tasarım bakımından eşsiz görünse de,seo alanında yeterli çalışma yapılmadığı taktirde,sitenize ziyaretçi çekmek oldukça zordur.Kısacası website = iş bölümu=uzmanlık=başarı. Sitem kuruldu fakat nasıl tanıtım yapmalıyım? Web site kurulumunu tamamladıktan sonra,siteniz için aylarca sürecek seo çalışması yapmanız gerekecek.