Websitesi yaptırmak istiyorum diyenlere

Websitesi yaptırmak istiyorum diyenlere

Websitesi yaptırmak istiyorum diyenlere

Öncelikle bir websitesi yaptırmak istiyorsanız önünüzdeki farklı seçenekşeri değerlendirmelisiniz. Örneğin sıfırdan bir websitesi yaptırmak zaman ve para kaybına neden olabilir.Bu durumu avantaja çevirmek istiyorsanız,hazır wordpress şablonları sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Envonto gibi dünya devi sitelerden,işinize en uygun şablonu satın alabilir,sitenizi 1 günde hazır hale getirebilirsiniz.Burada sadece yapmanız gereken temayı kendi dilinize çevirmek olacaktır.Sanalisci üzerinde çevri yapan  Uzamanlara ulaşmak için tıklayın!

Neden wordpress?

Websitenizi yaparken neden wordpress kullanmalısınız sorusunun cevabını şöyle açıklayabiliriz.Binlerce tema,binlerce eklenti,ücretli ve ücretsiz eklentiler,kısacası her ne istiyorsanız,bulabileceğiniz en geniş açık kaynak kodlu yazılım wordpress sizin hizmetiniz'de.

Fonksiyonlar

Websitenize eklemek istediğiniz bir çok fonksiyon,tek tıkla elinizin altında.Örneğin bir otel sitesi yaptırmak istiyorsunuz,güzel bir şablon buldunuz fakat rezervasyon opsiyonu mevcut değil!Hemen eklentiler kısmını seçerek,rezervasyon ile ilgili kelimeyi aratıyoruz,karşımıza onlarca eklenti çıkacaktır,sitenize en uygun rezervasyon eklentisini yükleyerek,sitenizi hazır hale getirebilirsiniz.

Sektörlere uygun hazır wordpress temaları

Wordpress ile sitenizi sıfırdan yaratabilir yada daha basit bir yöntem olan,hazır şablon seçeneklerini kullanabilirsiniz,bu tarz şablonlar zaten kendi içersinde onlarca özel fonksiyon ve menüler barındırmakta'dır.Ayrıca altını çizmek istediğimiz bir diğer konu ise;Wordpress yazılımının, dünyanın önde gelen firmaları tarafından seçilmesi'dir,eBay, Mozilla, Reuters, CNN, Google Ventures ve NASA dev firmalar wordpress kullanımını tercih etmekte dir.

Websitesi yaptırmak istiyorum diyorsunuz peki responsive tasarım hakkında hiç bir araştırma yaptırdınız mı?

Responsive tasarımlar,tüm mobil,tablet ve bilgisayar ekran ölçülerini algılar ve bu cihaz ekran ölçüleri ile uyum içersinde çalışır.Wordpressin en büyük özelliği ise,responsive tasarım olmasıdır. Sizlere bu makalemiz de,web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlere,kısa bilgiler sunmaya çalıştık,tabi ki piyasada farklı hazır yazılımlar da mevcut.Deyeyimleriniz doğrultusunda,işinize en uygun yazılımı seçeceğinize inanıyoruz. Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız,site üzerindeki uzman yazılımcılardan,yardım alabilirsiniz...