Mobil uyumlu php websitenizi anahtar teslim hazırlarım.

Gönderen Doctor Code 0 0 573
Yeni
1 yıl önce
249.99

Açıklamalar

2007 yılından bu yana bireysel ve kurumsal firmalar için serbest (freelance) web yazılım - tasarım, web programlama ve seo hizmeti veren bir web tasarımcı, araştırmacı ve geliştiriciyim. PHP meraklısı ve kod kalitesine takıntılı bir adamım. Dünyanın birçok ülkesinde (Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda, Belçika, Birleşik Krallık, Finlandiya, Litvanya, Letonya, Estonya, İsviçre, Danimarka, İsveç, Norveç) yaşayan çoğu Türk müşterime yıllardır hizmet vermekteyim. Başlamak istediğiniz bir projeniz varsa veya bir i̇nternet sitesi ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Standart tek sayfalık yaprak siteler tüm işlevleri ile birlikte 250 tlden başlamaktadır. Hazırlanacak site mobil uyumlu ve admin panelli hazırlanmaktadır.
  • Teslimatı nasıl yapıyorsunuz? Müşteriye hazırladığınız hizmeti nasıl teslim ediyorsunuz? Dosya boyutu, formatı vb.
  • Hazırlanan web yazılımlar, öncelikle kendi sitemiz üzerinden gösterim yapılır, sıkıştırılmış dosyalarda, açık kod olarak gönderilir. 
  • Ufak tefek değişimlerde sınırsız revize bulunmaktadır.
  • Kişisel ve kurumsal tüm web yazılımları yazabilirim. İletişime geçildiği takdirde portlolyo yelpazesi sunabilirim.
  • Ekstra olarak piyasadan uygun fiyata geniş bant aralığına sahip hosting-Ssl sertifikası ve domain hizmeti de sunabilirim.

Paket içeriği

15 günde teslim
5 revizyon   

Mobil uyumlu php websitenizi anahtar teslim hazırlarım.

Gönderen Doctor Code 0 0 573
Yeni
1 yıl önce
249.99

Doctor Code

Son Görünme:  9 ay önce