Şirketiniz İçin Nasıl Reklam Verebilirsiniz

10 yıl önce sadece önemli araştırmalarımız için kullandığımız internet şuan tüm hayatımızın içerisinde. Gün içerisinde akıllı telefonlarımız veya bilgisayarlarımızdan işlerimizi yönetiyoruz, faturalarımızı ödüyoruz, yemek siparişi veriyoruz.

Artık gün içerisinde ihtiyaç duyduğumuz neredeyse tüm fonksiyonlarımızı internetten çözüyoruz. Hal böyle oluca büyüyen internet pazarı rekabetide peşinden getirdi. Herhangi bir ticari faaliyet yürütüyorsanız ve bu faaliyetlerinizi büyütmek istiyorsanız sizde işlerinizi online platformlara taşımalısınız. Peki sadece işlerinizle ilgili bir internet sitesi yapmak veya alışveriş portalı kurmak yeterli mi? Bu soruya koşulsuz hayır demek yanlış olmayacaktır. Artan rekabet içerisinde sizinle aynı faaliyetlerde bulunan yüzlerce firma çoktan internette yerini almış durumda.

Bu rekabette kazanan taraf olmak istiyorsanız koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birlikte internet reklamlarınada yatırım yapmalısınız. Bu reklamları nerelerde yayınlatmanız gerektiği konusunda danışmanlık almalısınız ve en düşük maliyetler ile en etkili mecralarda reklam vermelisiniz. Sanalisci.com adresi reklam vermek isteyen tüm işletmeler içinde bir çözüm üretti. Sanalisci.com adresi üzerinden reklam kampanyalarınızı oluşturabilecek ve yayınlayabilecek yüzlerce profesyonel ile tanışabilirsiniz. Reklam stratejilerinizi oluşturabilecek, bu stratejileri uygulamaya alabilecek freelance çalışanlar dev.sanalisci.com adresi üzerinden hizmet satmaktadır. Bu hizmeti almak için tek yapmanız gereken dev.sanalisci.com adresine üye olmaktır.

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra üst alanda yer alan menülerden internet reklamcılığı alanına tıklayarak bu alanda hizmet veren tüm freelance çalışanları görüntülyebilirsiniz. Çalışanın hizmet başlığı, hizmet karşılığı talep ettiği ücret ve tamamlanmış işlerinden aldığı başarı puanlarını görebileceğiniz özet ekranlarda ilgili hizmete tıklayarak detaylarıda okuyabilirsiniz. Eğer aradığınız hizmeti sağlayan freelance çalışan bulamadıysanız ana sayfada yer alan hizmet talep et bölümünden istediğiniz hizmeti 500 kelime ile detaylandırarak paylaşabilirsiniz. Referanslarını beğendiğiniz ve hizmet kalitesi açısından uygun görünen freelance adaylarınız ile iletişime geçip hizmet detaylarını aktarabilirsiniz.

Bu şekilde aldığınız hizmetin eksiksiz olacağı konusunda gönül rahatlığı ile çalışmaya başlıyabilirsiniz. Ödeme sistemlerinde birçok alternatif yönetimi tüm üyelerine sunan dev.sanalisci.com adresi; visa, mastercard gibi bankacılık hizmetleri üzerinden ödemelerinizi yapabileceğiniz gibi dilerseniz paypal hesabınızı tanımlayarak ödemelerinizi paypal sistemini üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet reklamcılığı hizmetini satın aldığınız anda paranız freelance çalışanın hesabına geçmemektedir.

Tüm üyelerini proje süreci boyunca koruyan dev.sanalisci.com adresi, hizmet bittiğinde sizin onayınızı alarak satıcının hesabına paranızı aktaracaktır. Anlaşmazlık veya aldığınız hizmetin yerine getirilmediği durumlarda paranız hesabınıza iade edilmekedir. Alacağınız internet reklamcılığı hizmetini birden fazla freelance çalışan ile yürütebilirsiniz. Örneğin; google reklamlarınız için bir freelance çalışan kişiden hizmet alırken, mecra reklamları için farklı kişilerden hizmet talep edebilirsiniz. Bu sayede en etkili reklam modelinizi belirliyebileceğiniz gibi, en beğendiğiniz hizmete de devam etmiş olacaksınız. Düşük maliyetli reklam modelleriyle rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Büyüyen internet pazarında daha fazla pay sahibi olmak için profesyonellerden daha çok hizmet satın alıp daha etkili kampanyalar oluşturabilirsiniz. Siz işlerinize katma değer oluşturmaya odaklanırken diğer tüm süreçleriniz dev.sanalisci.com sayesinde bir kaç tık kadar basit.

Etiketler
Paylaşmak

İlgili Makaleler

Yayın yok.