Web sitesi yaptır - Wordpress Yazılım Uzmanı

Gönderen magic 0 0 964
6 yıl önce
450
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
25

Açıklamalar

İSTER İNGİLİZCE İSTER TÜRKÇE WEB SİTESİ YAPABİLİRİM!

Web sitesi yaptır-Wordpress Yazılım Uzmanı

Bir Web sitem olsun diyorsanız uluslararası piyasaya açılma fikriniz varsa,bu hizmet tam size göre!İleri düzey İngilizce ile sizlere en kaliteli içeriği sunmaya hazırım!

Site yazılım dilinde html,core php dilini kullanabilirim yada sizin seçiminize göre hazır kaynak kolu yazılımlar kullanabiliriz.Örneğin wordpress,opencart,drupal,magento vs gibi bir çok yazılım mevcut ve bu yazılımlar geliştirilmeye çok müsait.

Eğer arama sonuçlarında daha iyi sonuç elde etmek isterseniz wordpress sizin için en etkili seçim olacaktır.Hem açık kaynak olması,hem bir çok özelliği içinde barındırması,sizi kısa zamanda belirlediğiniz hedefe taşıyabilir.Wodpress kolay kullanımı sayesinde isteklerinize hızlı cevap vermekle kalmayıp,seo alanında yani google aramalarında da kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İsteğinize Göre Web Site Çeşitleri:

Eğitim Sağlık E-Ticaret Eğlence Emlak Perakende Teknoloji Düğün ve dahası... Hem google'da seo anlamında hızlı ve etkili,hemde ücretsiz eklenti çokluğu açısından oldukça zendin.Buna şöyle örenek verebiliriz:

Worpress sitelerinin güçlü yönetim panelleri vardır ve sizler bu paneli kullanarak web sitenize farklı özellikler ekleyebilirsiniz ve bir çok plugin yani  eklentilerle sitenize yeni özellikler katabilirsiniz.Kurulum tamamlandıktan sonra bir uzmana gerek kalmadan,bir çok özelliği kendiniz de ekleyebilir ve sitenize farklı özellikler ekleyebilirsiniz.

İşte Size En iyi Bir Kaç Wordpress Eklentisi:

W3 Total Cache:

Bu eklenti sayesinde site boyutunuzu küçültebilir ve sitenizin hızına hız katabilirsiniz.Örneğin 10 saniyede açan bir site 3-4 saniyeye düşürmek mümkündür.

Yoast SEO:

Seo eklentisi sayesinde google'da hızlı bir şekilde index alabilir,web site açıklamalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Wordfence Security:

Bu eklenti sayesinde sitenizi koruma altına alın,Firewall, malware scan, blok, canlı trafik, güvenli giriş gibi bir çok özellik.

Özet:

Sizlere sadece 3 eklenti örneği verdim,şu an wordpress platforumunda On binlerce eklenti mevcut durumda.

Bu konuda size ücretsiz online eğitim de sunabilirim.

  • Bu hizmetim neleri kapsıyor?
  • Harkulade bir web sitesine sahibi olacaksınız!
  • Ücretsiz bir tema,size seçenek sunacağım en çok sevdiğiniz web site şablonunu seçeceksiniz.
  • Eğer elinizde kendi temanız varsa,onuda kullanabiliriz
  • Site meta tags,description yani  site açıklamaları,anahtar kelimeler web sitenizin  google'da bulunmasını sağlar.Doğru açıklama ve anahtar kelime kullanımı, web sitenizin kaderini belirleyen en önemli etkendir.Bu işlemi,websitenizin başarısı için,birlikte yapacağız.
  • Arama motoru optimizasyonu için yani sitenizin google'da bulunabilmesi için,web sitenizi en büyük arama motorlarına kaydedeceğiz.Bunun yanında site haritası ve robot dosyalarını da ayrıca ekleyeceğiz.
  • İlerleyen zamanlarda,yardıma ihtiyacınız olursa,size ilk 3 ay ücretsiz destek vereceğim.
  • Bunun yanında standart bir logo hediyem olacaktır.
  • Eğer yapacağım işten memnun kalmazsanız,ödemenizi severek iade ederim!

Paket içeriği

2 günde teslim
0 revizyon   

Web sitesi yaptır - Wordpress Yazılım Uzmanı

Gönderen magic 0 0 964
6 yıl önce
450
+ Extra hizmet veya ürün (Opsiyonel)
25

magic

Son Görünme:  2 yıl önce

Daha fazla ürün magic