Youtube için beyaz arka plan video çekimi nasıl yapılır

Beyaz arka plan video çekimi nasıl yapılır

Youtube için arka planı beyaz kaliteli sunum videoları hazırlamak iyi bir fikir olabilir.Fakat bu işi,en ucuz yoldan halletmek istiyorsanız,bu yazı sizler için!

Apple yada google’ın yarattığı videolar gibi arka fonu beyaz bir video düşünün.Nedense araka fonu beyaz olan videolar oldukça profesyönel bir görünüme sahip olmakta.Belki de üyelerinizi etkilemenin sırrı burada yatıyor.

Sizlere fazla bir harcama yapmadan,arka fonu beyaz video çekimi için gerekli tüm malzemelerin nasıl yapılabileceğini anlatacağız.Bu iş için binlerce dolar harcamanıza gerek yok.

Öncelikle eviniz yada ofisinizin bir köşesini seçmeniz gerekecek,yapacağınız çekimin boyutları size kalmış,boyutuna göre arka bölgeyi beyaz duvar kagıdı veya beyaz bir bez ile tamamen kapatmalısınız.Bir diğer alternatif ise ebay yada benzeri siteler üzerinden, bu iş için üretilmiş hazır fonlar satın alabilirsimiz.

 

Araka fonu hazırladıktan sonra,iki adet Stüdyo/set ışığına ihtiyacımız olacak,bunu bütçenize göre ayarlamanız size kalmış,eğer ucuza halletmek isterseniz,mahallenizdeki elektirikçi den yardım alabilirsiniz.Kullanacağımız ışıkları,daha önce hazırladığımız beyaz fona hem sağdan hem de sol dan yansıtalım.Kurulumunuz resimdeki gibi olmalıdır.Ayrıca sizler için seçtiğimiz nasıl yapılır videolarına bir göz atın.

 

 

04/06/2016
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Gönder

Üzgünüz,şu an çevrimdışıyız,lütfen isteklerinizi bize bildirin...

* Ad
* E-posta
* Sorunuzu kısaca bildirin.
Giriş Yap

Nasıl yardımıcı olabiliriz? Senin için buradayız!

* Ad
* E-Posta
* Sorun Bildir
Çevirimiçi!
Geri bildirim bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize geri bildirim göndermekten çekinmeyin.

Hizmeti nasıl buldunuz?
Scroll Up