• Ben, markanıza en az 3 adet slogan önerebilirim.

Ben, markanıza en az 3 adet slogan önerebilirim.

Türkiye

0.00₺ (Freelancer)

Tip : Hizmet
Durum : Hizmet
Garanti : Yok
İlanlar türü Hizmet İlanlar türü

Tanım

Merhaba,

Markanızı inşa ederken ya da pazarlarken, markanızın logosu kadar sloganınızla dahedef kitlenize sesinizi duyurursunuz. Hedef kitlenizde kalıcı olmak istiyorsanız, bazenmarkanıza ait bir görüntü ya da ses tınısı bile fark yaratabilir. Sloganınız ise onları kendinize doğru getirir.

Bazı markalar için  yaratıcı içerikte sloganlar kullanılması gerekirken; bazı markalar için de ‘kolay anlaşılır’ olan sloganlar kullanılması gerekir.Bazı hedef kitleleri, markadan ‘basit’,’kolay anlayacakları’ mesajlar almayı isterler.Bazen ‘basit ve sıradan’ olarak görünen işler, aslında hedef kitlenizin direk ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Bugüne kadar sektördeki deneyimim ve akademik hayatta edindiğim yöntemler sonucu; gelen her sipariş için özel araştırma yaparak önerdiğim sloganları, biraz daha kendi geleneksel doğrularınızdan sıyrılıp, objektif bir bakış açısıyla değerlendirmenizi rica ediyorum. Zira kesin ve net çözümler bekliyorsanız; hem firmanızda çalışıyor olmam gerektiğini hem de firmanızın geçmiş çalışmalarıyla ilgili bana özel eğitim vermiş olmanız gerektiğini hatırlatırım.

Önereceğim sloganlar, aldığım eğitim sonucu edindiğim akademik ve sektörel bilgimin sonucudur. Kullanıp kullanmamak size kalmıştır.

Önerilerim üzerinden tartışabiliriz.

slogan reklam marka

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Türkiye
Profil fotoğrafı
Ugur_Agirgol
Freelancer

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe