• İstediğiniz türde %100 çalışan karekod yapabilirim.

İstediğiniz türde %100 çalışan karekod yapabilirim.

Türkiye

Tip : Hizmet
Durum : Hizmet
Garanti : Yok
İlanlar türü Hizmet İlanlar türü

Tanım

İstediğiniz bir yazıyı, linki, eposta gönderimini, telefon numarasını, sms gönderimini, facebook, twitter, youtube adreslerini ve wi-fi şifrenizi karekod olarak oluşturabilir. Karekodu size gönderebilirim.

Yazı oluşturarak;
Metin karekodu oluşturarak diğer insanların belirlediğiniz bir metni okumalarını sağlayabilirsiniz. İlanlar, kaybolmasını istemediğiniz eşyalar, ya da araçlar gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Link oluşturarak;
URL karekodu oluşturarak diğer insanların istediğiniz web sitelerine kolayca gitmelerini sağlayabilirsiniz. İş ilanları, web sitesi ya da ürün tanıtımı gibi durumlar için kullanabilirsiniz.

E-Posta gönderimi oluşturarak;
E-posta karekodu oluşturarak insanların belirlediğiniz e-posta adresine hazır e-postalar yollamasını sağlayabilirsiniz. İlanlar verirken, ya da size belirli bir konuda ulaşmalarını istediğinizde kullanabilirsiniz. Örneğin “Ev arkadaşı” konulu ve “Sizin ev arkadaşı ilanınızla ilgili görüşmek istiyorum” içerikli olup sizin e-postanıza giden hızlı bir kod oldukça işinize yarayacaktır..

Telefon Numarası oluşturarak;
Telefon numarası karekodu oluşturarak insanların belirli bir numarayı hızlıca aramalarını sağlayabilirsiniz. Birisine telefon numarası verirken, ilan ve afişlerde, panolarda ve her türlü etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Sms gönderimi oluşturarak;
SMS kısa mesaj karekodu oluşturarak insanların belirli bir numarayı hızlıca belirli mesajlar yollamasını sağlayabilirsiniz. İlan ve afişlerde, panolarda, her türlü sosyal etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Facebook ve Twitter oluşturarak;
Facebook ve twitter adresi karekodu oluşturarak insanların Facebook veya twitter sayfa ya da adresine kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook veya twitter sayfasını tanıtmak, arkadaşlarınıza yollamak, ilan ve afişlerde, panolarda, ve her türlü sosyal etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Youtube adresi oluşturarak;
Youtube karekodu oluşturarak insanların Youtube hesabınıza ya da videolarınıza kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bir videoyu tanıtmak, arkadaşlara yollamak için, ilan ve afişlerde, panolarda, ya da her türlü sosyal etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Wifi şifresi oluşturarak;
Wireless’

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Türkiye
Profil fotoğrafı
bugrabalcanci
Freelancer

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe