• Mekanik Tesisat Shop Drawing 3D Mekanik Oda Tasarım Projeleri

Mekanik Tesisat Shop Drawing 3D Mekanik Oda Tasarım Projeleri

Türkiye

Tip : Hizmet
Durum : Hizmet
Garanti : Yok
İlanlar türü Hizmet İlanlar türü

Tanım

16 yıldır yurt içi ve yurt dışında Mekanik Tesisat projeleri tasarımı ve çiziminde görev almaktayım. Mekanik tesisat projelerinizi Revit MEP / Autocad ortamında çizebilirim veya projelerinizde sizlere freelance olarak destekte bulunabilirim.

Yüksek kaliteli mühendislik uygulamak için uzman bilgi birikimi ve eko-akıllı çözümler için optimum bir yaklaşım kullanarak bir çok projede görev aldım.
Kavramsal tasarım geliştirmenin yanı sıra, sahada uygulama çizimlerinin üretilmesinde önemsemekteyim. Kaliteyi en üst düzeyde tutmak ve beklentileri karşılamak için gerekli olan değişiklikleri ve / veya iyileştirmeleri yapmakla kalmayıp danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Geniş bir coğrafik ölçekte edindiğim tecrübeler sayesinde, uluslararası standartlaştırılmış tasarım tekniklerine ve yerel standartlara göre proje tasarımı yapabilmekteyim. ASHRAE, NFPA, GOST, SNIP, SanPiN, BSA, IBC, IPC, IFC, DIN, PCA, NCC, NEC, NFC, NBC, NPC gibi standartlar altında çalışmalarım olmuştur.

Proje ve uygulama referanslarım; yaklaşık bir milyon dört yüz bin metrekarenin üzerindedir. Ayrıntılı referanslar için lütfen mesaj gönderiniz.

 

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Türkiye
Profil fotoğrafı
MEPMekanikProje
Freelancer

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe