• Mobil restoran uygulaması – Restoranlara Özel Mobil Uygulama

Mobil restoran uygulaması – Restoranlara Özel Mobil Uygulama

Fiyat Görüşmede Belirtilir

Tip : Hizmet
Durum : Freelance Hizmet
Garanti : Yok

Tanım

Restoranınız İçin Özel Mobil Uygulama!

Artık restoranınızın bir mobil uygulaması olabilir! Google Play’de işletmenizin kendine özgü mobil uygulamasıyla müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi listeleyin ve müşterilerinizin mobil uygulama üzerinden kolayca erişebilmesini sağlayın.

Nasıl Çalışır?

Harkulade bir mobil uygulama ile online sipariş alabilirsiniz. İşletme yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi kolayca listeleyebilirsiniz. Listelenen ürünler, hem kendi web sitenizde hem de müşterilerinizin kullanacağı mobil uygulamada görüntülenebilir. Bu sayede müşterileriniz istedikleri ürünlere hızlıca erişebilir ve sipariş verebilirler.

Mobil restoran uygulamasıyla işletmenizi daha görünür hale getirin ve müşterilerinizi kolayca çekin. İşletmeniz için özel bir mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Hem mobil uygulama geliştirme hem de yönetim konusunda size yardımcı olabilirim.

Mobil restoran uygulaması hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve işletmenizin dijital dönüşümünde adım atmak için bize ulaşın. Müşterilerinize hızlı ve pratik bir hizmet sunmanın keyfini çıkarın!

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Profil fotoğrafı
 
Yazılımcı
Bireysel
WhatsApp

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe