• Online yemek sipariş sistemi ve mobil uygulama

Online yemek sipariş sistemi ve mobil uygulama

Türkiye

Tip : Hizmet
Durum : Hizmet
Garanti : Yok
İlanlar türü Hizmet İlanlar türü

Tanım

Online yemek sipariş sistemi Restoranlara özel online yemek sipariş sistemi ve  android mobil uygulaması. Restoranınıza, kendi markanıza özel bir mobil uygulamanız olsun, müşterileriniz siparişlerini tek tıkla mobil uygulamanız'dan versin. Mobil Yemek sipariş sistemi açıklama:

1. Restoranınıza özel logo tasarmı ve mobil uygulama hazırlama süreci yaklaşık 3 gündür. Örneğin Köfteci Mehmet Ali adından bir işletmeniz var, biz bu işletme adını alıp, sizin tüm ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir mobil uygulamaya dönüştürüyoruz.

2. Bu uygulama, gerekli tüm bilgileri https://tiklayemek.com.tr adresinden alır. Bunun için ilk etapda, https://tiklayemek.com.tr üzerinde bir işletme hesabı açacağız. Ardından sisteme, restoran için gerekli  olan  tüm bilgileri gireceğiz yemek mensü, çalışma saatleri, adre vb. Bu işlem sonrası ürünleriniz hem mobil uygulamada görüntülenecek hemde online yemek sipariş sitemizde yayınlanacaktır. Burada amaç, işletmenizi hem google play store da hemde internet üzerinde yayına sokmaktır.

3. Bu hizmetten yararlananlar, https://tiklayemek.com.tr üzerinde 2 yıl boyunca her hangi bir üyelik ücreti ödemeyecekler. Ayrıca bu uygulamanın çalışabilmesi için kendi sunucularımızı kullanmaktayız, uygulama kullanım süresi 2 yıl olup, sonraki her yıl için  65tl  yayın ücreti alınır.

4.Yemek Satışı Nasıl Gerçekleşir? Mobil uygulamanızı 2 şekilde kullanabilirsiniz, var olan müşterilernizi mobil uygulamanız hakkında bilgilendirip, onların uygulama kullanımını teşvik edebilirsiniz, böylece size telefon açmak yerine, tek tıkla online yemek siparişini verebilirler. Bunun yanında uygulamanız için google reklam verip, yemek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamadan gelen siparişlerde, her hangi bir komisyon, extra ücret söz konusu değildir. Sistemde sadece kapıda ödeme seçeneği sunmaktadır ve buda sizin sorumluluğunuzdadır. Kısacası bizim amacımız, işletmelere özel mobil uygulama oluşturmaktır.

5. Sipariş vermeden önce lütfen demo  için iletişim kurun. Uygulama Özellikleri Kolay Online Sipariş Gıda farklı boyutları Ana yemek menüsü oluşturma ve alt menüler Yemek açılaması, malzemeler,boyul vb. gibi farklı özellikler. Kapıda ödeme, teslimat ücreti ekleme. Sesli bildirimler Harita üzerinden konum bilgisi Restaurant Fotoğraf Galerisi Sizden istenilenler: İşletme bilgileri ve Google play hesabınız. Google play hesabı kişiye özel olup, mobil uygulamanızı google üzerinde sergileyeceğiniz yerdir. Google play, bir sefere mahsuz 25 dolar almakta dır. Google'ın güncel fiyat bilgisi için Tıklayın.

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Türkiye
Profil fotoğrafı
 
Yazılımcı
Bireysel

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe